Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hó körüli babátok nektek...

14 hó körüli babátok nektek is csak azért is dobálja a játékait? Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Hiába mondom nem szabad, látszik,hogy érti amit mondok és mégis csak azért is eldobja. (könyveit, kockáit stb.)
2010. nov. 19. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

egyébként miért nem szabad? neki ez is játék.


ne vegyél róla tudomást és egy idő után abba fogja hagyni.

2010. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így játszik. teljesen normális. Majd elmúlik ez a korszaka is. Minél jobban tiltod,annál jobban csinálja majd. Ha téged zavar, akkor próbáld a figyelmét elterelni.
2010. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dettó!:)én is próbálkoztam már mindennel,most azon vagyok amit az első válaszoló irt....Nem veszek róla tudomást!:)tesztelem...majd meglátjuk beválik e:)
2010. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt! Nagyon édes, ahogy elégedetten szemléli a "művét". Sztem ezzel is fejlődik, mármint a kéz mozgása...
2010. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért zavar, mert látni rajta, hogy érti mit mondok/kérek tőle. Magyarázom neki, hogy a labdát dobálja de a kockáit, a könyveit stb. ne dobálja, hanem pldul lapozza.

Gondokoztam már ezen, hogy kipróbálom azt is, hogy,ne vegyek róla tudomást, de hogyha eddig rászóltam, akkor hogy fogadná, ha most meg semmit sem szólnék érte?

2010. nov. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!