Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hós babám nem hajlandó...

6 hós babám nem hajlandó semmilyen zöldséges ételt enni Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Próbáltam kicsit tolni az étkezés időt hátha úgymond kiéhezik de semmi fuldokló okádó arcot vág, csak szilva alma őszibarack sütőtököt eszik


Egyébként nagyon jó evő babuci imádja a Sinlacot ,Tejpépeket ,de amiben répa zölsdég ,spenót van nem hajlanó megenni


2016. febr. 16. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd egy-két hétig békén ezekkel az ételekkel, aztán kezd el újra, nagyon keveset csempészve olyan dolgokba, amiket már megeszik.
2016. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Regáti ***** válasza:
Próbáld meg gyümölcsbe keverni! Az elején nekem is csak azzal ette a főzeléket! Hát ha sikerül.
2016. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Répát sehogy sem eszi meg a babám, nem is adom neki.

Zöldséget csak gyümölccsel hajlandó megenni de a répát még úgy sem. Hát mi sem szeretünk mindent. Add neki azt, amit szívesen eszik!

2016. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6,5 hónapos koráig semmit nem volt hajlandó a szájába venni. 5hósan kezdtük, de csak öklendezett a kanáltól, hagytam, nem erőltettem. Időnként azért próbálkoztam és egyszer elfogadta. Előbb-utóbb a te babád is fogja enni ne aggódj! Próbáld a pépekbe belecsempészni!
2016. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hós a fiam, és most kezdi megenni a zöldségeket. Kivéve a répa+krumplipürét. Szerintem ne izgasd nagyon fel magad ezzel, nem lesz semmi baja, ha később szokik rá. Nekik még kifinomultabb az ízlelőjük, és ha nagyon erőlteted, akkor megfogja utálni.

De ha nagyon zavar akkor keverj hozzá almát vagy banánt. Mivel az ízesebb jobban megfogja enni.

2016. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiam is ilyen volt, nem erőltettem. A borsótól szó szerint hányt! Most 4 éves és imadja a borsót 😊 várj még vele, majd kesőbb próbáld újra, egyszerre egy fajta zöldséggel.
2016. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!