Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miert nem akar semmit enni 7...

Anna 27 kérdése:

Miert nem akar semmit enni 7 honaposan?

Figyelt kérdés

7 hónapos múlt kislányom, meg szoptatom. 5 honaposan kezdtem a hozzataplalast, szépen haladtunk is, szerette nagyon a banánt, almát, majd ahogy egyre több mindennel kezdtem próbálkozni , nem kellett es azóta sem kell neki , mar az alma sem. Ahogy felemelem a kanalat, elfordítja a fejet, kezével védekezik, hogy nem kell. Egyedül a babyprridge ( baby kasa, zabpehely) amit szeret es megeszi.

Hogyan vehetnem ra, hogy mindent egyen?

A cici is csak akkor kell neki, ha aludni megy.


2016. febr. 28. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél előtte. Edd azt, amit adnál neki. Legyen mondjuk körte. Nézni fog, kíváncsi lesz. Ha érdeklődik, nyalasd meg vele. Ha tetszik neki, aprítsd fel, kanalazgasd jóízűen előtte és utána kínáld.
2016. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig előtte eszek, sőt, a 3,5 eves fiam mikor eszik öt is melle ültettem, de nem érdekli.
2016. febr. 28. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
:-( Porridge-ba próbáltál almát, körtét, barackot tenni? Ahhoz mit szól? Kész babakajával próbálkoztál? A zöldséget is elutasítja? (répa, sütőtök...akár porridge-ba)
2016. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam. Az sem kell neki :(
2016. febr. 28. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hűűű, nem egyszerű. Bocs, hogy csak tippelgetek...nem volt valami negatív esemény etetéskor? Ajtócsengő, idegen megjelenése, becsapódó ajtó...vagy hányás, bukás valamitől? Esetleg próbáld almalével készíteni a porridge-ot. Nálunk vízivás nem játszik, ógyalmalével keverem a vizet-azt megissza.
2016. febr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem olyanra, hogy megijedt volna. Az első falatoktol öklendezett es nem is kellett tovább neki, ez volt a zoldsegeknel, de mostanáig a bananon kívül nem kell neki semmi.

Bocsi, ket napja jol elvan pirítóssal, kekszel, szépen majszolja, es vizet is iszik, csak a purek nem, ami szerintem fontos lenne vitamin szempontjából.

2016. márc. 1. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!