Tej bevezetése hogyan?

Figyelt kérdés
Melyik "márkával" kezdtétek? Gány százalékos? Mikor adtátok reggel ,este vagy köztes idpont? Minden érdekel,köszönöm!
2016. márc. 10. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Márkára nem szoktam figyelni,csak arra hogy 3,5 %-os legyen.Én egyenlőre még csak az ételét készítem vele.Most 13 hós a lànyom.Még várok pár hónapot,és úgy fogom csinàlni,hogy a tejitalához keverem majd,fokozatosan emelve a mennyiséget.
2016. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3,5%-os Cserpes tej (ha ahhoz nem jutottam hozzá a Sparban van 3,5%-os zöld dobozos Bio tej, most nem tudom mi a neve).

Reggel adtam neki, mindig a tápszerébe, először csak 20 milit, aztán 30-at, egyre növeltem, 3 hét múlva a reggelije már csak tiszta tej volt (1 évesen vezettem be), most 1,5 éves, reggel 2,5 dl tejet iszik, este felesbe tej-tápszer keverékét. A tápszert 2 éves koráig meghagyom a vitamin tartalma miatt.

2016. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

És felforraltátok?

Már 23 hónapos a lányom, ugy gondolom mostmár ideje lecserélnem a tejitalt...

2016. márc. 10. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
nem forraltam
2016. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!