Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ilyenkor már ehet egy kis...

Ilyenkor már ehet egy kis kenyeret?

Figyelt kérdés
7 hónapos múlt a lányom. 5 és 1/2 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt. Most is javában szopik még, csak mellette tízóraizik és uzsonnázik. Babafőzeléket főzök neki és sok gyümölcsöt kap frissen, néha párolva, vagy üvegeset. A glutént 1 hónapja vezettük be. Majdnem minden nap kap babakeksz formájában. Ma reggeli közben tettem a szájába egy pici morzsát a kenyeremből csak úgy pusztán minden nélkül. Nagyon tetszett neki, szegény várta, hogy kap még, de bizonytalan vagyok a pékáruval kapcsolatban. Lehet? Mit és mennyit? Ha csak az én reggelimből kap néha 2-3 falat kenyeret, amit elnyammog ameddig megreggelizem, abból lehet baj?
2016. márc. 16. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Semmi baja nem lesz, sőt, ha jön a foga, még lehet, h szívesen majszolja a kenyérhéjat vagy kiflicsücsköt is.
2016. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Semmi baja nem lesz.
2016. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Pici darabokat nyugodtan.

1-esnek üzenem, hogy a 8 hónapos fiam majdnem megfulladt a kenyérhéjtól, úgyhogy 1,5 éves koráig nem adtam neki egyben.

2016. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Már adhatsz neki nyugodtan, de én is inkább azt mondom, hogy a belét.
2016. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon óvatosan!
2016. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!