Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » A paleoban bármennyi lisztment...

Violett2013 kérdése:

A paleoban bármennyi lisztmentes kenyeret, sütit lehet enni? 166 cm és 55 kg vagyok, sztem ez sok, és szeretnék 47 kg ra fogyni. , mit csináljak? Néha zabálok, és ilyenkor nagyon rosszul érzem magam. Hogy szokjak le a zabálásról? Nagyon kövér vagyok!

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. "Bármennyit" semmiből nem lehet megenni,vagyis én még nulla kalóriás ételről nem halottam, de nem is tudom mi értelme lenne. 55kg? "nagyon kövér", küldj egy képet privibe ezt látnom kell :) Igazából addig kell enni, amíg éhes az ember (ha ez nem megy akkor kistányérnyi adagokat), sok folyadékot kell inni. Sok zöldséget meg húst kell enni, néha gyümölcsöket nasik helyett. Aztán ha van időd akkor a mozgás sem árt. "Hogy szokjak le a zabálásról?" Mielőtt enni mennél nézz végig magadon és kérdezd meg hogy ezt akarod vagy nem, ha nem akkor nem mész enni és ki fogod bírni. Nem kell enni és kész, ha meg nem bírod ki akkor fogadd el hogy fogyni sem fogsz.
2013. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de atletizálok, és semmmi nemtörténik
2013. dec. 12. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el valami erő sportot.
2013. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az atlétika elég kemény
2013. dec. 14. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az atlétika elég kemény, de attól már nem fejlődik izmod. Ahhoz, hogy az fejlődjön, mikroszakadások szükségesek a meglévő izomzatodban, az peidg csak nagyobb erőfesztéskor keletkezik. (Izomláz.) Mindez pedig azért szükséges, mert az izom fenntartásához 3x annyi energiát használ a szervezet, mint a zsír fenntartásához. Tehát ha több az izmod, ugyanannyi kajától is jobban fogysz.
2013. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt nem éretm :)
2013. dec. 15. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem. A maglisztek nem alapjai a paleolit táplálkozásnak. Lehet tőlük hízni, főleg nagy mennyiséget fogyasztva okoznak szénhidrát terhelést. Csak jelentősen kisebbet, mint egy sima lisztes süti.


Húst kell enni, zsírt kell enni és zöldséget. De a gyümölcs, olajosmag liszt már csak hedonista kiegészítések, nincs velük baj, de tudni kell hol a mérték. Fogyás alatt nem kell rendszeresen enni ilyeneket. Egészségmegőrzés mellett viszont lehet.

2013. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

166/55...Nagyon kövér vagyok!

Jézus fäsza!

2013. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!