Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik etkezest kellene...

Melyik etkezest kellene kivaltani kovetkezonek? Eddig az ebed van kivaltva, de nem tudom hogyan tovabb.

Figyelt kérdés

Igy eszik a fiam:

4-5 ora - 180 ml tapszer

9:30 - 120 ml tapszer

12-13 - 200 g fozelek

16 - 150 ml tapszer

19 - 180 ml tapszer

21 - 150 ml tapszer


2016. márc. 22. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

valamelyik kisétkezést.

attól is függ, hogy mennyi idős a gyerek, mennyit és mikor alszik napközben.


a leírtak alapján én az uzsira szavaznék, mert a 10órai inkább reggelinek tűnik. ha elkezd átalakulni az alvásrend, és korábbra jön az ebéd, akkor jobb, ha az uzsonna a másik rendes tkezés.

2016. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős, de ha a tápszerrel ilyen korán ébred, akkor, vacsira tejpépet adnék vagy sinlacot!
2016. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 es fél hónapos
2016. márc. 25. 06:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tudom nem ez volt a kérdés, de szerintem korai 5 és fél hónaposan kiváltani egy étkezést, nemhogy kettőt. Ha mégis szükség van rá, akkor uzsira adnék tejpépet esetleg gyümivel dúsítva, vacsira sinlacot, abba tehetsz gyümit is vagy zöldséget is, mert semleges ízű. Én egy kicsit soknak találom a 200 főzeléket egy ekkora babának. Inkább emeld egy kicsivel a tápszeradagot napközben, estére próbáld először a tejpépet, doki felírja vagy a sinlacot. Inkább azt kéne elérni, hogy ne ébredjen hajnalban, este lakjon jól és aludja át legalább az éjszaka nagyobb részét.
2016. márc. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!