Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak tízóraira, ha ki...

Mit adjak tízóraira, ha ki akarok váltani étkezést majd? Elég a gyümölcs? Vagy kell valamivel dúsítani? Pl. Kukoricapehely, rizs stb. Elég az a tápanyag, amit a gyümölccsel megeszik?

Figyelt kérdés
Írhatnátok konkrét kajákat egy napra. Pl. Tízóraira almapép,ebédre sütőtök krumplival,uzsonnára barack rizzsel stb. Ti hogy csináljátok?
2016. máj. 24. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokáig sinemillel adtam mert úgy jött ki az alvása amíg 3x aludt nappal meg éjjel is 11-12 órát és 5x evett, így magában a gyümölcs nem lett volna neki jó a napirendjéhez. Most 2x alszik de hosszabban meg éjjel 10 órát és úgy jön ki, hogy 5 helyett 6x eszik és pont jó, hogy gyümölcs után éhes 1,5 óra múlva kb. Vagyis egy babakanál 7 gabonás pépet teszek csak bele a glutén miatt.

Ebédre főzeléket adok husival. Az uzsonnát most fogom kiváltani, szerintem gyümölcs lesz sinemillel, mivel tejterméket egyelőre nem adhatok neki az én tejallergiám miatt, 8 hónapos egyébként.

2016. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Èn nem dúsítom, amit épp kitalálok az van :) barack alma, zabpehely banánnal, alma keksszel, alma répa, grízzel is szoktam is néha. Mostmár hogy eszik tejterméket még többet lehet variálni. Különböző krémtúrók azt is házilag, vagy natúr joghurt gyümölccsel. Ebéd is ami épp van összedobom. Brokkoli krumpli husi. Répa zeller paszternák. Máj krumpli brokkoli saláta. Cukkini fehérrépa sárgarépa tészta. Ma krumpli tészta valami zöldfűszer lesz és teszek bele egy tojás sárgáját most ez van bevezetésen. De sűrítheted tejpéppel ahogy az első írja :)
2016. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én keksszel dúsítottam a gyümölcsöt.

Detki bio babakeksz, amiben nincs tojás.

Uzsonnára meg tejpép volt, valami gyümölccsel. (amikor már ehetett, akkor túró v joghurt gyümölccsel).

2016. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!