Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek az, amit ma...

Szerintetek az, amit ma ettem, bele fér a diétába?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 1 negyed pizzáscsigát,ebédre egy kis tányér zöldséglevest,uzsira pedig egy banánt és egy almát ,most pedig 2 túrórudit.(bár az utóbbit nem kellett volna.)

Ha jól számolom akkor a banán olyan 100kcl,az alma 50,a túrórudi 150(*2),a levest és a pizzáscsigát nem tudom.. Szerintetek?



2013. júl. 6. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez max 650 kalória. Ehetsz még, de egészségesebb kaját(gyümi, zöldség). Amúgy nem olyan rossz, csak túrórudit azért ne mindig egyél...
2013. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, nő vagy, mert a diétádnak semmi értelme, a szokásos ökörség. Szted ennyi kaja elég egy felnőtt embernek egy napra? Ajánlom figyelmed a szálkásító étrend kifejezést, bár tudom, h úgyis lusta vagy utánaolvasni, marad akkor a éhezés.
2013. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mekkora kamu kérdés..


Hát persze, ha te a 'Sz.ar diétát' csinálod, abba beleférnek a moslék kaják.

Hogy jó löttyed és legyengült tested és immunrendszered legyen. Ennek a diétának ez a célja.


Koplalás és moslékevés. Lisztes csiga, túrórudi, kár hogy nem élelmiszerek. Kár, hogy a kis levessel és gyümölccsel alig ettél energiát és hasznos tápanyagot (mert KEVÉS) a többi kajád meg üres kalóriát és olcsó, pocsék anyagokat tartalmaz. Igazából aki így eszik az vagy jóllakik, de elhízik és beteg lesz vagy nem lakik jól, akkor vékony-hájas lesz és legyengült, alultáplált és szintén beteg.


Ehetnél húst is, meg sok zöldséget, fogyás alatt kevés gyümölcsöt. Persze.. reggel a lisztes csiga az bizonyára megfizethetetlen :D

2013. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
háááát. ez fura... diétázáskor pizzáscsiga? inkább egyél rendeset és abból kevesebbet. édességet meg inkább d.e., d.u. mint este... meg azt is kevesebbet... 6-8 után már ne nagyon enni, esetleg lefekvés előtt 1-1,5 órával valami könnyebbet
2013. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!