Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2-3 éve mit ajánlottak,...

2-3 éve mit ajánlottak, hogyan, mikor kell elkezdeni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Én 6 hósan szeretném, anyósom azt mondta, hogy 2 éve még 2 hónaposan kellett elkezdeni, a trendek összevissza változnak és ez csak egy új ősanya divat hogy 6 hónapig csak szoptatni kell, mitől lenne jobb.

Valóban 2 éve még ennyire mást mondtak? Vagy csak magát akarja igazolni?



2016. júl. 4. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%

ezt mutasd meg anyósodnak:

[link]

2016. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Mutattam már neki sok mindent de ő kitart az igaza mellett. Megetetni szerencsére nem próbálta, de már több doboz tepjép és babakaja figyel a polcon.

Megtaláltam anyukám könyvét, abban írják a 3-4 órás szoptatást, újszülött kortól cukros citromos teát, 5-6 hetes kortól gyümölcsöt, 4 hónapostól pedig főzeléket és max. 7-8 hós korig kell szoptatni.

Az a 2-3 20-30 inkább :-D

2016. júl. 5. 07:05
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehogy mondtak ilyet :D Nekem a nagy 9 éves, és már akkor is azt mondták, hogy 4-6 hónap között. Anyám jött ezzel, hogy 2.5-3 hónaposan, mert amikor én gyerek voltam (87-ben születtem), akkor így volt. Nem tudom, anyósod honnan veszi ezt, hogy két éve így volt.
2016. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

4,5 éves a nagyobbik kisfiam, már akkor is 6 hónapot mondtak tápszeres és anyatejes babánál is.

Én 85-ös születésű vagyok, anyukám akkori könyvébe az van írva, hogy tápszeres babát 3-4 hónaposan, anyatejeset 4-6 hónap között kell elkezdeni hozzátáplálni. Annyi a változás, hogy régen teáztattak bennünket, most pedig abszolút nem ajánlják.

2017. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!