Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen sorrendben kezdte a...

Ki milyen sorrendben kezdte a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alma; sütőtök; őszibarack; sárgarépa; csirke husi; paradicsom; banán; 5 hósan kezdtem, ez a sor kb. 1,5 hónap alatt ment le, azután mindenféle husit, zöldséget, és olyan gyümiket, amiket nem tilos egyesével de akár naponta kóstolgattunk. Most 9 hós, és mindent megeszik, amit a korához képest szabad.
2009. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sárgarépa, sütőtök, krumpli, cékla, cukkini, gesztenye(nem szereti) alma, barack,
2009. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 hos vagyunk eddig almát,barackot,krumplit ettünk,kb. 2 hete eszegetünk.Most gondoltam a sütötökre,sárgarépára,meggyre,körtére,szilvára,gesztenyére,hogy ezeket kezdjük kostolgatni.
2009. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolotol kérdezném,mekkora a babája,mikor kezték és mien ütemben haladtak?
2009. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló vagyok. Most volt 14-én 6 hós a kisfiam és 5 és fél hónaposan kezdtük el. Első nap a répát mikor leturmixoltam jó hígra kevertem anyatejjel, másnap már kevesebb tejcsit még harmadnap épp hogy tettem bele. Majd jött a következő és így váltottunk 3 naponta. Hétvégén már kapott egy kis húslevest amibe turmixoltam répát jó híg lett. Na azt úgy ette, hogy nem győztem neki adni. És még azt figyeltem meg ha hígabbra csinálom akkor jobban megeszik mindent. Az alma nem jött be neki azt nem hajlandó enni. Most akarom neki keverni banánnal úgy hátha megeszi.
2009. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sütőtök,alma,répa,krumpli,őszibarack,banán,körte,majd főzelékek: brokkoli cukkini,paradicsom,cékla,gesztenye, volt már borsó is,közben tejpép,majd csirkehús ,pulykahús.Most 7 hónapos ezek megvoltak,és 4 hótól kezdtük,csak tápszeres a manó.
2009. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!