Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hét után jobb a babának...

40. hét után jobb a babának ha minél előbb beindítják a szülést?

Figyelt kérdés
Vagy inkább jobb ha kivárják a plussz egy hetet (az a maximum amit itt várnak)? Leletek rendben.
2016. aug. 31. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben van, akkor 40 hetesen jobb neki a várakozás. Az indítás amúgy se túl jó ha minden rendben és időben van (40 hetesen még időben van), sokkal gyakrabban fordul elő pl magzati distressz indított szüléseknél, mert intenzívebb fájást csinál. Nyilván inkább ez mint egy elöregedett lepény vagy 42 hetes terhesség, amely szintén kockázat. De ha nem indokol semmi indítást, akkor jobb várni.
2016. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baba jól van bent, jobb hagyni, hogy magától induljon. Sok indítás végződik császárral, én is úgy jártam.
2016. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
40+3 napos. 2 naponta uhznak, a lepeny sincs eloregedve..
2016. aug. 31. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amig tiszta a vized nincs gond!
2016. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom ez a baba élete első döntése hogy mikor szülessen meg.Hadd hozza meg ezt a döntést Ő.

Nem lesz semmi baja.

Lányommal 2 időpont volt február 24 és március 7.Március 14én született végül,makk egészséges,hamarosan 18hónapos.

2016. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40+5 re szültem, pont akkor indult be, mikor indultunk be a kórházba indításra. Már belekakilt a vízbe.
2016. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen en is ettol abelekakilastol felek. Igaz nezik 2 naponta de akkoris.
2016. aug. 31. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

Az én babám a szülés napján kakilt a vízbe.Semmi baja nem volt,se neki se nekem.Az esetek nagy részében nem okoz gondot a meconiumos víz.

2016. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!