Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy szopit hogyan tudnék...

Egy szopit hogyan tudnék kiváltani?

Figyelt kérdés

7,5 hós a babám. Még nem teljesen szeretném kiváltani, de azért lassan pl. a délutáni szopit jó lenne. Hogyan csináljam?

Mert nagyo "össze-vissza" eszik. Úgy értve, hogy egyik nap csak negyed üveggel ( ilyen babyételes üvegbe szoktam neki kiadagolni), pl. tegnap meg megette a gyümölcsből az egész üveggel. És meg szerintem az után is tudott volna cicizni. Persze nem adtam neki csak később cicit mikor már éhes volt.

Ja. És igény szerinti szopis.

Minden tanácsot meghallgatok. Köszönöm :)



2016. okt. 9. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igény szerinti szopi esetén eleve nem értem ezt a kiváltok egy szopit dolgot.És evés után ha úgy látod kérne szopit akkor miért nem adsz neki?Az nembigény szerinti szoptatas ha megvárod míg éhes.

Én úgy csináltam hogy megetettem(hol többet hol kevesebbet evett)és utána ha még igényelte szopizott.Ez igény szerinti szopi.Amit te csinálsz nem az.

2016. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És szopis babáknál eleve gyakoribb hogy kevesebbet esznek.Kislányom 22 hónapig szopizott addig nagyon keveset evett.Ja és 22 hónaposan 15 kiló volt.Mióta nem szopizik eszik szépen.Hidd el eszik annyit amennyi neki kell.Az anyatejben meg megvan minden.
2016. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pontosan ugy ahogy irod...adsz neki bebi etelt es utana nem adsz cicit...teljesen mindegy mennyit eszik, negyed uveggel, egesz uveggel...nem kell tomni...baba, de attol még tudja jol mikor van tele a pocakja..ha megis keri utana a cicit, az komfort, kinald vizzel, hatha szomjas, ha azt nem keri akkor nem ehes mar. attol még adhatsz neki igeny szerinti elven cicit, de felesleges.
2016. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!