Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A tápszeres vagya bébiételes...

A tápszeres vagya bébiételes étkezés maradjon ki?

Figyelt kérdés

8 hónaposom általában napi 5-ször eszik:

reggeli: tápszer

tízórai: gyómölcs

ebéd: tápszer

uzsonna: zöldség

vacsora: tápszer


Azonban kb heti 2 alkalommal előfordul, hogy az alvás miatt elcsúszik a nap, étkezés előtt elalszik vagy reggel 7-8 óra helyett 11 órakor kel fel. Ilyenkor ezeken a napokon csak 4 étkezése van, hiába próbálom gyakrabban etetni ilyenkor, nem éhes. Melyik étkezést hagyjam ki ilyen esetben? A tápszerest vagy a bébiételest?


2016. nov. 17. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A tápszer egy allergén szemét. Eleve nem adnék. A bébiétel normálisabb étel. Legjobb az lenne, ha te turmixolnál neki zöldségből, gyümölcsből.
2016. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Inkább azt a tényezőt iktasd ki, ami miatt így elcsúszik a napirendje.
2016. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A tapszerre szükség van, rengeteg vitamin es asvanyi anyag van benne. Egyáltalán nem szemét, az anyatej potlasara szolgal. Amugy meg sokkal kevesebb allergen van benne mint az anyatejben.. A bebietelek is tok jok, sokan nem szeretik pedig nincs bennuk semmi vegyianyag. Általában meg cukor sincs bennuk ráadásul.. A piacon kitudja honnan szarmazik a zoldseg.. Csak megbízható helyről szabad azt is venni. Hagyd ki a tizorait
2016. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Mennyi a tápszeradagja?

Napi fél liter tejalapú táplálás kell, viszont 8 hónaposan igényelheti a 2 szilárd étkezést is.

Az én kisfiam ilyenkor 3x aludt és szintén gond volt, a 4. étkezése néha kb 1 órával volt az esti tápszer előtt, úgy elcsúszott a nap. Este a tápszeradagja kb felét bírta olyankor megenni de ezzel meg is volt a napi fél liter mert 200 ml az adagja így én inkább hagytam így a dolgokat.

2016. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alkalmanként 270 ml tápszert is megeszik, így 2 étkezésből is megvan az 500 ml. Van olyan nap, hogy 6-szor is eszik, de ha alig van ébren vagy pint etetésidőre alszij el, akkor nem tudom 5-ször etetni.
2016. nov. 17. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"A tapszerre szükség van, rengeteg vitamin es asvanyi anyag van benne. Egyáltalán nem szemét, az anyatej potlasara szolgal. Amugy meg sokkal kevesebb allergen van benne mint az anyatejben"

Te el is hiszed ezt a hülyeséget ? No comment. Valóban egészségesebb egy testidegen fehérje, mint az anya saját teje. Tápszerre pedig nincs szükség. A családban mindenki nélküle nőtt fel. És nem vagyunk ezzel egyedül. Tápos magyarok.

2016. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző, hol élsz te?? Rég olvastam ekkora sületlenséget.
2016. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, akkor én azt mondom csináld úgy, ahogy én csináltam. Megvan rendesen a 4 étkezés, lefekvés előtt megkínálod tápszerrel és amennyit megeszik, annyit eszik 5. étkezésre. Megvan a napi fél liter így is úgy is.
2016. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oooo te nagyon okos 6-os.semmit nem tudsz. Mert ha igen, akkor tudnád hogy hála a tudománynak a mai tápszerek az anyatej összetevőit tartalmazzák, ugyanis már tudja a tudomány elemeire bontva miből áll. Pontosan olyan mennyiségben is. Tudod mi nincs benne? A mama vitaminok, amik plusszban adnak egy lórugást a gyereknek, tojás, glutén és minden szar amit megeszik az anyuka. Netalántán egy kupica pálinka és két slukk, felétek biztos ez a módi. Egészségedre!
2016. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!