Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2 éves gyermeketeknek adtok...

2 éves gyermeketeknek adtok borsófőzeléket? Meg tudják enni?

Figyelt kérdés
Az egész héjas borsószemek miatt kérdezem. 16 foga van a kislányomnak, nem tudom adhatok-e neki már ilyen ételt. Ti mikor adtatok először borsót?
2016. dec. 7. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy éves korában...amúgy miket eszik? Ennyi idősen már csak azt ette amit mi.
2016. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam másfél éves korában evett először

Ilyenkor már bőven adhatsz Neki

2016. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeim 1 éves koruktól - kevés kivétellel - már azt ették, amit mi. Borsót már korábban is kaptak párolva. A legkisebb gyerekemnek 11 hónapos korában jött ki az első foga, de már hónapokkal korábban csak a darabos ételt volt hajlandó megenni. 2 évesnek már minden ételt adhatsz, a kemény cukron és az egész mogyorón kívül.
2016. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam 11 hónaposan, 3 foggal ette először. Persze akkor még nem pont úgy készítettem el, ahogy mi felnőttek esszük, de a borsó attól még borsó maradt. Mai napig nagy kedvence a borsófőzelék és a savanyú borsóleves.
2016. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én fiam már szerintem egy éves kora előtt kapta. és megette. most is megeszi, két éves múlt. van mikor nem tetszik neki hogy olyan golyós. de olyankor ha összenyomkodom sem eszi meg. mikor milyen kedve van hozzá.
2016. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A borsó ès a lencsefőzelèk nálunk a kedvenc, 2 èvesen hogyne ehetne.

Miket adsz neki enni?

2016. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor most már fogok neki adni. ő is mindent kap 1 éves kora óta, amit a családnak főzök. az összes leves, főzelék, tésztafélék, rakott ételek stb. mennek. egyedül a borsót kerültem eddig, a fulladás veszély miatt. de úgy látom már bőven nincs mitől tartanom. köszönöm még egyszer, ment a zöld kéz mindenkinek.
2016. dec. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!