Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan kezdjem el a hozzátáplá...

Hogyan kezdjem el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
4 hós a lányom (első baba). Hogy kezdjem el? (Mit adjak neki? Mikor adjak neki és mennyit? )
2016. dec. 21. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Segitseget kertel, es kaptál, hogy hogyan, 2 honap mulva. Min húztad fel magad??? A 3-4-es valaszodat nem is ertem, hogy jott ide es mire írtad. Azt sem, honnan tudod, ki mit kapott gyerekkorában. Az pedig érvként meg keves, hogy igy is felnottunk.

Nyilvan azt csinalsz, amit akarsz, tudjuk, hogy ezt nem tudjuk befolyásolni. Csak a duhodet nem ertem.

2016. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Tápszeres babámmal 4,5 honaposan kezdtük vedonoi tanacsra, de jobb lett volna kesobb. Szegenykem egyaltalan nem elvezte az eveseket, semmi nem izlett neki. 5,5 honaposan meg egy csapasramegvaltozott minden, orommel evett, probalt uj izeket. Ekkorra erett meg a hozzataplalasra. Varj meg szerintem, annyira pici meg.

Egyebkent nalunk a rizs lett elsokent bevezetve, nem a sokkoloan savanyu, intenziv almale, barackle, hanem a semleges izu,folyos, langyos rizspep. Sajat fozesure gondolok.

2016. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem értem. Minek találták ki akkor a 4 hós bébiételt vagy bébi italt? Hogy 6 hós tól adjuk? Ha eszik belőle akkor belefog halni?

Jézusom...

2016. dec. 22. 17:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan régen még négy hónapos kortól volt ajánlott a hozzátáplálást elkezdeni, az időközben felgyűlt tapasztalatok, tudomámyos vizsgálatok alapján azonban változtattak ezen. A bébiételgyártókat meg nem kötelezték a feliratok megváltoztatására. Maguktól meg nyilván nem fogják később ajánlani, ha üzleti érdekük fűződik hozzá, hogy minél többet vásárolj.
2017. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Cuncóka válasza:
Nekem tápszeres a baba 1,5hónapos korától. Az hogy dagadtak a tápszeres babák nem hinnèm annyira. Mièrt vagytok benne olyan biztosak hogy az anyatej olyan egèazsèges? Ha valaki állandó gyógyszert szed vagy biztosak vagytok benne h nálatok felszívódik a kalcium dvitamin ès eljut a babához? Tudatlan hozzáállás!! Nálumk korai volt a hozzátáplálás 4hósan alma savat termelt hasfogó volt. Mindegy mivel kezded az ajánlások szerint csak lassan fokozatosan. Levet először pár nap múlva pürèt hígan. Semleges ízekkel kezd azerintem pl rèpa. Ne mindenki vegye magára a többesszámot!!!
2017. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!