Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Feltetlenul kell viz? Mennyi?

Feltetlenul kell viz? Mennyi?

Figyelt kérdés
7 honapos kisbabam anyatejes, delelott gyumi, delutan fozelek. Nem nagyon igenyli a vizet....eroltessem? Mennyit kene igyon, ha egyaltalan kotelezo? (kemeny a szeklete, csak bogyok jonnek, talan emiatt??)
2017. jan. 9. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell eroltetni. Az enyem kb egy evesen ivott magatol.
2017. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor a melledet nyomasd.
2017. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hàt nekem megivott ilyenkor már kb 1dl vizet. Elõször csak kiskanàllal adagoltam neki, majd megszokta és belejött.

Most egy éves, imádja a vizet.

Ha ennyire kemény a széklete, akkor adj ne adj olyan ételt, ami hasfogó, hanem inkább ami székletlazító.

2017. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kínáltam sokszor, étkezés közben is, utána is, 2 étkezés között is. Ivott.. pár kortyot csak, neki rendben volt a széklete és pisis pelenka is volt elég. A gyümölcsöknek és főzelékeknek is van folyadéktartalmuk szóval túl sokat nem feltétlen igényelnek, de azért valamennyit kell inni, pláne ha székrekedése van, akár anyatejet!
2017. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szopizik ejjel negyszer is, nappal negyszer-otszor
2017. jan. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!