6 hònapos tápszeres kislányommal elkezdtem a hozzátáplálást almával és nem nyitja ki a száját, ha sikerül is akkor kiköpi. Mit tegyek? Második baba, az elsőnél ilyen gond nem volt.

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alma levét is kiköpi? Ismeretlen az új íz, állag, minden. De az sem szentírás, hogy minden baba megérik rá 6 hónapos korban.
2017. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En az elejen sokszor a nyelve ala tuszkoltam veletlenul a kanalat es ezert lokte ki a nyelvevel . Nalunk a futyules bevalt ha nem akarja kinyitni a szajat vagy mondom neki h aaa es utanoz :) minden uj izre fintorog az elso 2-3 kanalnal sokszor meg a hideg is kirazza :D de szeret eddig mindent es egyre ugyesebben eszik
2017. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Varj. Nem erett meg meg. Az enyem 11 honapos koraig MINDENT kikopott.

Azota viszont a legjobban evo gyerek.

Nem szabad eroltetni, majd eszik ha kesz ra.

2017. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mással, lehet nem ízlik neki az alma.
2017. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs kőbe vésve,hogy minden babának 6 hónaposan már ennie kell bébiételt.Próbálkozz más ízekkel is,lehet az alma nem tetszik neki,de lehet még nem érett a hozzátápláláshoz.
2017. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem erőltetem! Csak azt gondoltam, hogy valamit lehet, hogy màskèpp kellene csinálnom. Majd próbálkozok mással is ès meglàtjuk!
2017. febr. 9. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Detto, mint nálunk. Már 4 féle almát kipróbáltam, lével kezdtem, 3 napig, de már az első kanál után mint ha citromlevet itattam volna vele. :)

Pépesítettem, pároltam, sütöttem. Úgy sem kell neki. Most pihentetem, mert kicsit megy a hasa is, úgyhogy ő még nem érett rá.

A tesója anno mindent elfogadott, imádott enni, 2. nap már szinte mennyiségeket evett.

2017. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!