Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adtatok baba piskotat a...

Koncsik szilva kérdése:

Mikor adtatok baba piskotat a babának?

Figyelt kérdés

Mar 8 hónapos

Eszik mar sok mindent de csak puresen

Szeretnek adni neki babapiskotat hogy tudja csocsmalni ragcsalni! Mar egyszer kapott szerette, csak majdnem megfulladt tőle. Mikor adhatok neki? Vagy folyamatosan probalgassam? Puha zöldség gyümölcsöt sem merek meg neki adni! Mert felek hogy attól is fulldokolna



#babapiskóa #Csocsalas
2017. febr. 19. 20:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Neked hogy tanult meg? Mit adtál neki?? Nem fulldoklott? Vagy első pár alkalom után mar meg szokjak ?

2017. febr. 19. 22:33
 12/17 anonim ***** válasza:
Lányom 7 hónapos, kap babapiskótát, háztartási kekszet, adok neki puha zöldségeket, banánt, kenyérhéját. Nagyon oda figyelek amikor ezeket eszi, ha véletlen nagyobb darab jön le róla, azt kiveszem a szájából. Semmi baj nem volt még, nagyon szereti őket.
2017. febr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod azt is hogy nem turmixolsz neku hanem csak villával töröd össze.
2017. febr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Amikor elsőnek adtad neki sem volt semmi baj? Mert neki van.. biztos hozza kell szoknia

De addig meg örülök szerintem majd.. elsőnek mi volt az amit adtál neki?

2017. febr. 20. 11:51
 15/17 anonim ***** válasza:
Elsőre párolt sárgarépa kockát nyomtam az ujjommal össze. Semmi gond nem volt, nem öklendezett, szépen megette. Aztán sorban adtam neki a többi zöldséget, majd banánt, abból volt hogy törtem le picit és összenyomtam, de van hogy nagyobbat török le, amit tud fogni és ő egyedül elnyammog vele.
2017. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt is megpróbálhatod hogy először villával nyomod össze és akkor darabos lesz, és ha azt szereti utána a nagyobbakat. De ha nem megy, ne erőltesd.
2017. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

De jo.. ügyesek vagytok!

Hat egyenlőre meg várok egy hetet biztos.. es akkor hetente meg próbálom.. egyszer biztos készen lesz majd ra

Igen.. nem szeretnem erőltetni.. mert meg a vegen meg utalja es nem fog enni rendesen :-)

2017. febr. 20. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!