Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek mennyire jó vagy...

Szerintetek mennyire jó vagy nem jó az üveges bébiétel a babáknak? (Pl. Babylove bio)

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki mit gondol. Adjátok, nem adjátok?

2017. márc. 18. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Én más összehasonlításban nem bízok azolcsobb márkákban.

Nagy a különbség a pampers es babylove pelus között, hatalmas a milumil es babylove tapszer között, habfürdők között.


Néha okés az olcsobb márka pl nagyobbaknál, akik már rendesen esznek, immunisabb a bőrük, vagy kisebbeknél nem baj ha becsuszik egy-két alkalommal a rosszabb minőség, de én alapvetően tapasztalatbol kerülöm.

2017. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
*inkább a hipp, univer, kecskeméti
2017. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Minőségre, összetevőre és ízre is jobb a dm bio, babylove, babydream, mint a kecskeméti (tele cukorral), hipp (itt is sok a hozzáadott cukros).
2017. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

A babylove az egyik legjobb mert bio,nem mellesleg nagyon jó minőségű német gyártmány.És a németek híresek arról,hogy nem igazán szeretik a gagyit.Adhatod neki nyugodtan.

Én még anno a hippet,kecskemétit kezdem adni,már 1 éves volt a lányom mikor felfedeztem a babylovet,hát minőségre,összetételre klasszisokkal jobb mint az első kettő.Ha lesz még egy gyerekem akkor babylovet fogok venni az tuti.

2017. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó két hozzászólóvak értek egyet. Én mindig megnéztem a bébiételek összetevőit, és az alapján Babylove vagy Alnatura bébiételt vettem. Alapvetően főztem a babáimnak, csak alkalmakkor kaptak bébiételt, de szerintem nem baj, ha gyakrabban kap üvegeset.
2017. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

En is dm es babylove bio-t vettem a babamnak.

Nyilvan attol is fugg a dolog, hogy az egyes markakon belul melyik izt kezdjuk el elemezni (gyumolcsos, husos, gabonas, stb), de lattam olyan tesztet en is, amiben a hipp es a kecskemeti elverzett a magas cukortartalom miatt.

2017. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Szinze csak üvegeset evett kicwinek. Univer, hammanek, alnatura.
2017. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy minőségre simán veri a kecskemétit. Ezen kívül hírességek körében is láttam, tudom, hogy Babylove-ot adnak a babájuknak, pedig ők aztán tényleg meg tudnák fizetni a drágát is... Mivel ugye ők nagy nyilvánosságot kapnak, el tudom képzelni, hogy utána néznek nagyon pontosan, hogy mi mit tartalmaz, mennyi cukor, stb.
2017. márc. 18. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Én olyanból adtam üvegest, amit mi ritkán eszünk vagy nem volt szezonja. Cukrosat, sózottat, tejeset nem kapott, így eléggé leszűkült a kör.

A DM Bio szerintem is jó, szerette a kicsi.

2017. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Nincs gond a Babylove bio-val, én a Rossmannos Babydreamet is adom a fiamnak, de persze megnézem én is az összetevőket, ne tartalmazzon hozzáadott cukrot, sót stb. A Hippnek, Kecskemétinek, Univernek is vannak jó fajtái (meg sajnos rosszak is), nem feltétlen ragaszkodom a biohoz, de mindig elolvasom a címkéket. Sajnos én ritkán készìtek neki házi kosztot, mert van, hogy üvölt amíg csinálom, főleg a turmixgéptől, nappal meg nem tudom letenni a kiságyába, mert most már inkább mászna, olyankor mellette kell lenni. Etetőszékben sem bírja sokáig. Most 9 hónapos és most már szeretnék újra többször főzni neki.
2017. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!