Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van valaki aki a 4. Hónap...

Van valaki aki a 4. Hónap elött már adott mást a babájának tejen/tápszeren kivül?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
30 éve még mindenki!
2017. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Biztos vannak, azok akik soha életükben egy gyereknevelési könyvet se olvastak el. Amúgy ne adj neki semmi mást. Nem képes megemészteni.
2017. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem véletlenül vannak a bébiételek 4 hónapos kortól ajánlva.


5 hónapos a kislányom (anyatejes). Volt egy időszak, mikor alig volt tejem, ezt mondtam is az orvosnak, és azt tanácsolta, hogy mivel nagyon jó súlyban van (7 kg), ezért nyugodtan kezdjük el a hozzátáplálást egy kis alma levével, majd almapéppel és így tovább (ekkor volt 4,5 hónapos). Azóta persze sikerült visszatornázni a tejemet.

Napjában 1x kínálom almával, stb, kóstoltatás szinten, de szereti nagyon, és semmi baja nincs tőle. Nem fáj a hasa, stb.

2017. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

3/3.

Még annyi, mielőtt nagyon lepontoznátok.


Több évtizede van a pályán, tehát idős doktornő, de nyilván érti a dolgát. Szakmailag is a legjobbak közé tartozik. Van tapasztalata bőven.

2017. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez igaz, tényleg nem véletlenül! :-D
2017. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
A nagymamám 1940- ben született, anyukája nem tudta munka miatt szoptatni (akkoriban nem volt GYED), az ő nagyijával volt otthon, mikor milyen tejhez jutottak hozzá, azt főzték fel darával, azt adták neki újszülött kortól. Szomszéd néni 1956-ban született, darált kekszet és teát kapott. En nem mondom azt, hogy ez jó volt, de akkoriban erre volt lehetőség, ha valaki nem tudott szoptatni, nem volt WHO, meg mai modern tápszerek.
2017. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Igen 6--os, a háborúban is születtek gyerekek, amikor éheztek az emberek. De had ne éheztessem a gyerekem, mert volt idő amikor...


És meg lehet nézni, mennyi volt az átlagéletkor, mennyi betegséggel küzdenek az idősek, mennyi probléma van, ami lehet a nem megfelelő táplálkozás miatt van.


Én 4 hósan kezdtem a fiamnál szép fokozatosan. Tejet 2 éves korában kapott először.

2017. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

De már van WHO! Akinek minden jó úgy, ahogy volt, tegyen úgy. Csak hadd engedjem már meg magamnak, hogy az okosabbakat is meghallgatom.

Nekem is nyomták a kekszes tejet, meg a sok gyógyszert, és felnőttem, de ettől még nem akarom úgy csinálni.

2017. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Igen, #2-es, vannak, akik nem könyvből nevelnek gyereket, szerencsére.


Én adtam, nem 30 éve. Mindhárom gyerekem kapott. Legidősebb 25 éves, legkisebb 13. A három gyerek komolyabb betegségeit a 25 év alatt, ÖSSZESEN, egy kezemen meg tudom számolni.


Tekintve, hogy nem áll szándékomban itt vitát nyitni a témával kapcsolatban, ezért részleteket priviben szívesen mondok vagy adok tanácsot, ha van rá igény.

2017. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
3,5 honaposan kezdtük kiváltani a tizorait almával,barackkal.Egyböl elfogadta.Ha nem igy lett volna,akkor késöbb visszatértünk volna rá.
2017. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!