Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki mit ad enni az 1éves...

Ki mit ad enni az 1éves babájának?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy évesen még külön főztem neki de érzékeny pocakú, ételallergiás kisfiam van. Reggelizni nem akart, tízóraira sinemilt adtam gyümölccsel, ebédre húsos főzeléket, uzsira simán csak gyümölcsöt evett, vacsorára azt, ami az ebéd volt. Meg reggel-este tápszer. De kb 10-11 hónapos volt, mire a legtöbb 1 év alatt adható dolog nem okozott nála gondot, szóval nagyon lassan tudtunk haladni sokminden bevezetésével.
2017. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat, lehet, mi lassan haladunk, de reggel meg pépet kap (3 vagy 5 fele gabonasat, esetleg grizeset), ebbe vagy gyümölcspure kerül vagy gyümölcs (alma, banán, narancs).

Az uzsonna egy szetnyomkodott banán vagy gyümölcspure, az ebéd főzelék, általában en fozom, most mar kevésbé simára turmixolom. Délután egy natúr joghurt (vagy kettő, nagyon szereti), este főzelék.

Napkozben kap egy fagyitolcsert ragcsalni vagy kenyerhajat, amikor mi is eszünk, vagy rizst csipeget, főtt zöldség darabokat, stb. Amúgy lassan 13 hónapos.

Te mit adsz?

2017. máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Énmár majdnem azt adom neki amit mi eszünk.Turmixolni nem kell már vagy 2 hónapja,van 8 foga,megrág mindent.

Kevésbé füszerezek,kiszedem neki belőle az adagot aztán megfűszerezem ha kell még magunknaak.

Reggeli tápszer,ha hamar felkel ebéd előtt akkor kenyér vagy gyümölcs,vagy joghurt felváltva minden nap. Ebédre rendes étel,nem főzelék (nem kell pépesíteni), uzsonna szintén felváltva mint a tízórai.Vacsora ami ebédre és alvás előtt tej.

2017. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!