Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt olyan, aki viszonylag...

Van itt olyan, aki viszonylag korán kezdte a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
10 hetes a lányom, tápszetes. Mikortól adhatok neki gyümölcsöket legkorábban? Lenne baja ha,ilyen korán elkezdeném? Természetesen a védőnő beleegyezése nélkül nem kezdem el, csak kíváncsi vagyok.
2017. aug. 14. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Tápszerek babákat 4 hónapos kortól szabad hozzataplalni. Az előtt nem kellene
2017. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Már ül magától??? :-O

Nyúl az ételért??? :-O

Nem löki ki a nyelvével a kanalat?


Azta milyen kis ügyes!


Ha valamelyikre nemmel feleltél, még nem áll készen, de tedd csak tönkre! ;)

2017. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
igen. lehet baja, egy életre tönkre teheted az emésztőrendszerét. nem is normális, hogy ilyen eszedbe jutott. 6 hónapos korban kezd meg a ht-t, mindegy hogy tápszeres vagy anyatejes-e. ez az ajánlás.
2017. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
anyatejes babámnál 3 hónaposan keztük a hozzátáplálást. orvossal megbeszéltem, egyeztettem.
2017. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Hiába pontozzátok le, a 2-nek igaza van!

Jelenlegi ajánlás szerint mindegy, hogy tápszeres vagy anyatejes, 6 hónaposan lehet elkezdeni.

2017. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
WHO ajánlás 6 hónap minden babánál, igazuk van az előttem szólóknak.
2017. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

3,5 hósan kezdtem. Nagyrészt anyatejesvolt.

A 3,5-4 hónapos kort érdemes kivárni. Akkor kell kezdeni.

2017. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
A fiam 3 hósan keztem hozzátáplálni, mert a semmilyen tápszert sehogy nem fogadta el, az anyatej meg nem volt elég tápláló, nem ette tele magát, mindig csak elaludt a cicin, de 5-10 percenként felébredt, mert éhes volt. Sinemilt és Sinlacot ajánlották. Én a Sinemilt használtam és eleinte azt ízesítettem pici almalével.
2017. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Miért siettetitek a hozzátáplálást?
2017. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A normális hangnemben válaszolóknak ment a zöld. Többieknek szövegértés tanfolyamot javaslok. Természetesen doki, védőnő beleegyezése nélkül nem adok semmilyen ételt neki, de igazából úgy gondolom, hogy pl. bizonyos gyümölcsöktöl már most sem lenne semmi baja, régen is adták a babáknak, csak most ez a divat, 20 év múlva lehet megint teljesen mást fognak javasolni.
2017. aug. 14. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!