Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ujra kezdjem a hozzataplalast!?

Ujra kezdjem a hozzataplalast!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Furcsa kerdes, tudom, de nem tudom, hogy mitevo legyek. :( Gyermekem nem igazan szeretne semmit sem elfogyasztani, javareszt az kellene neki, amit mi eszunk.. pl. krumplisteszta, husi leves meg ilyesmit kapott is.. viszont. a fozelekek nem kellenek neki.. se repapure, se krumpli, se karalabe.. semmi zoldseget es gyumolcsot nem fogad el, igy csak cicizik, tapszert illetve tejpepeket eszik, s nagyritkan azt, amit mi.. ilyenkor erdemes "ujrakezdeni" a hozzataplalast, hatha megszokja/megszereti az uj izeket!? (9hos)
2017. aug. 19. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fozol nagyon fűszeres, akkor add neki azt, amit ti esztek. A zöldséget, gyümölcsöt add nyersen, vicces formára vágva
2017. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom, megprobalom ezt is.. 😊
2017. aug. 19. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kóstoltalnám, pár napig ugyanazzal, mert lehet 3. vagy 4. alkalommal csak megenné. Nálunk pl a paradicsom olyan, hogy én mindig eszek reggelihez, a fiam kíváncsi és kér de vagy 5x is kiköpte, egymást követő napokon, aztán csak rájött, hogy finom. Igaz ő picit nagyobb (2 lesz szeptemberben) de nagyon sok étellel volt már úgy, hogy 1-2 napig nem kellett neki aztán mégis elfogadta. Ha 3. alkalommal se ette meg én már ráhagytam, a paradicsomos dolog más volt mert ugye nem csak miatta volt vágva belőle de engem meglepett, hogy ennyi elutasítás után mégis megszerette. Szerintem megkínálni valamivel többször is nem az erőltetés kategória, ha nem kellett neki, hát nem ette.
2017. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemmel is így volt, pépeset nem akart enni, darabosat meg levest azt igen. 3 éves, most sem eszi meg a pépes ételeket, akárhogy próbálom, még tejbegrízt se kakaóporral.
2017. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!