Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Szisztok! Vettem milumil tejberizspépet, amire az van írva, hogy 150 ml vízhez adjak 4 kanál pépet, de így elég folyós lett, egyáltalán nem pépes. A kérdésem az lenne, hogy nem tehetném csak simán ezt a port bele pl gyümölcs pürébe, víz nélkül? Megpróbáltam úgy, hogy 100 ml vízhez adtam 4 kanállal, úgy már nem lett olyan folyós, de nem tudom, hogy úgy lehet adni a babának?
2017. aug. 30. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak találomra rakom hozzá a vizet, kb. 130 ml szokott lenni. Úgy, hogy ne legyen se túl folyós, se túl sűrű. Lehet hígítani utólag vízzel, ha sűrű, és lehet port is beletenni, ha túl folyós. Gyümölcshöz sosem próbáltam.
2017. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal egyszerubb h Sinlacot veszek es abba tehetsz gyumit es zoldseget is.☺ Gyerekdoki sem ajanlja a tejpepeket.😕
2017. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!