Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hogy fogtatok hozzá a...

Ti hogy fogtatok hozzá a darabosabb ételek bevezetéséhez? Mikor?

Figyelt kérdés

Mi volt az a pont amikor elkezdtétek? Kor vagy igény?

Mivel vagy mikkel kezdtétek? Könnyen fogadta a baba vagy szoktatni kellett?


2017. szept. 12. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Bébiétellel, a 8 hónapos kortól adhatóban már vannak pici darabok. Nekem nehezen fogadta a kisfiam, sokáig még pürésítettem neki. Sokszor volt öklendezés, hányás, még nem állt rá készen. Aztán szép lassan kialakult. Most lesz 14 hónapos, még mindig nem eszik nagy darabokat, de nem sürgetem, majd kialakul.
2017. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8 hónapos, egyáltalán nem fogadta el.

10 hónaposan már ropogtatott kölesgolyót meg ilyen bio rágcsákat, de darabos ételt nem ette meg

11-12 hónapos volt mikor normálisan tudott enni szendvicset, darabosabb ételeket.

Lehet ez későnek hangzik de addig kiköpte, én is féltem nagyon a félrenyeléstől,fulladástól tehát nem is bántam hogy jelezte mikor ért meg rá.

2017. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!