Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Segitseget kérnék! Hogyan...

Segitseget kérnék! Hogyan kezdjem szoktatni babámat darabosabb ételekre?

Figyelt kérdés

Puret megeszi. De ha már csak kicsit is darabos elkezd fulladni és kihany mindent. Volt hogy nem kapott levegőt, és hasra fordítva utogettem a hátat, hogy kijojjon ami megakadt

Nagyon ijesztő volt! Azóta rettegek... Foga meg nincs, 8 hós lesz


2015. jan. 12. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Várj egy hónapot, aztán próbálj rá havonta egyszer és nézd a reakciót.

Amúgy eleinte 3-4 mm-es puha darabkákat szoktak benne hagyni. A Hipp-nek van egy almás-csirkés valamilyenes bébiétele 8 hónapos kortól, abban pici almadarabkák vannak, de puhák, gondolom főtt vagy párolt alma.

2015. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem Hipp, hanem Kecskeméti (bár mindegy, ugyanaz a cég):

[link]

2015. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor várok és később újra próbálom. Amúgy 4,5 hónapos kora óta hozzataplalunk. Szeret mindent, nagyon jó evő...
2015. jan. 12. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves korától fogta el a pici puha darabos főzelékeket, de csak akkor ha olyan kedve volt és nem volt fáradt éves előtt. Viszont az almát kiflit kekszet simán rágcsálta 10-11 hónaposan, akkor már 6 foga volt. Még a bébiételeket is turmixolnom kellett neki.
2015. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiflit csocsalja ő is. Még babakekszet is adtam neki, mert az gyorsan szét olvad. De a darabos kajatol oklendezik, megakad, kihanyja
2015. jan. 13. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk is,pedig még foga is volt.szoval nyugi és türelem,lassan el fogja fogadni.
2015. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!