Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan készítitek el a céklát...

Hogyan készítitek el a céklát a babátoknak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nitrát miatt sehogy.
2017. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Megfôzöm, mint a krumplit, majd turmixolom botmixerrel. Almával nagyon szereti.
2017. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy az 1-es válaszoló. Sehogy. Kapott céklát, de üveges bébiételből.
2017. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nitrát halmozó, két éves de még sosem evett, nem mérgezem.
2017. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nitrátot akkor halmoz,ha műtrágyát kap. Én vetettem a kertbe,meg is kóstolta a kislányom,de nem szerette. Én nem használok semmi trágyát,csak komposztot. Vetettem még répát, paszternákot, spenótot, jégsalátát is , sőt, jövőre sem fogok:)
2017. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
*jövőre is fogok
2017. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Apukám kertjéből van minden zöldségünk és a legtöbb gyümölcsünk is. Nem használ semmi permetszert, sem műtrágyát.
2017. nov. 11. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Azért ugye azt tudjátok, ha a kertbe vettek valamit, az semmit sem jelent, ugyanis a nitrát a talajvízzel közlekedik, tehát ha az ötödik szomszédotok műtrágyázott a ti céklátok Ugyanúgy kapott belőle. Ez azért elég alap dolog… Akinek kertes háza van illene tudni.
2017. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Apukám tanyán lakik. 10km-es körzetben senki nem lakik
2017. nov. 11. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor sárgarépát sem kap csak bébiételben, aki a nitrát miatt nem ad céklát a babának.


Egyébként én is elmondtam a talajvíz áramlás miatt lényegtelen, hogy mi nem használunk műtrágyát, mert csak idő kérdése és mindenhova tovaterjed a talajba jutó szennyeződés.

Párom és anyukája körberöhögtek....


Akkor megkérdeztem a gyerekorvost, mi az igazság a felhalmozódásról. A sárgarépáról kérdeztem. Azt mondta ha minden nap 2 deci répát enne meg, akkor lehetne gond a nitrát (nitrit) tartalma....

2017. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!