Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miert kakil zoldet? Kisbabám...

Miert kakil zoldet? Kisbabám hét honapos mult. Egy honapja kezdtem az etelek bevezeteset!

Figyelt kérdés
Kapott almat, sargarepat, krumplit. Mindentol zoldet kakal, neha nyalkas. Meg kap este a tapjaba nestle-s rizslisztet. A banantol kakil feketet. Nagyon aggaszt. Elso babam. Doki latta!
2017. dec. 22. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem érett a bélrendszere a hozzátápláláshoz. Nekem 4 hósan csinálta,mikor icipici almapépet kapott.

Várj még vele,és/vagy lassíts! Egyszerre 1féle,ha már bírja a gyomra,kaphatja a következőt. Ne siesd el,felesleges.

2017. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokáig vártál vele,és hirtelen kap a gyerek mindenfélét. És láthatóan nem emészti meg.
2017. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus :(

Sosem hallottam olyat, hogy egy hósan ilyenekkel kezdik etetni a babát. Hiszen még az anyatejtől is fáj a hasuk 3 hós korukig!

Remélem, ez a kérdés csak polgárpukkasztás.

2017. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott irja hogy het honapos!
2017. dec. 23. 07:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, két hónaposnak olvastam :)
2017. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És a doki mit mondott?


Hogyan csinálod a hozzátáplálást?


Biztos, hogy csak a hozzátáplálás okozhatja? Nálunk is volt zöld kaki, amire az orvos probiotikumot írt fel és rendbe is hozta.

2017. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most meg ugy , hogy harom negy napig pl. Kap almat keksszel vagy banant, vagy krumplit vagy sargarepat. Nagyon szeret kanalast enni.

Nem mondott semmi konkretat. Ment a pocakja es korhazba kerultunk es ott startbol antibiotikumoztak 3 napig.

Amugy snyatejes is arra gondoltam nem-e attol!

2017. dec. 27. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!