Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Személyes tapasztalatokat...

Személyes tapasztalatokat várok ovuteszttel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Volt valaki akinek sose volt teljesen egyforma erős a két csík és mégis volt ovulációja? Napok óta tesztelgetek, egyértelmű a folyamat, először erősödött, már majdnem olyan volt mindkét csík, aztán elkezdett gyengülni, mára már alig látható a 2.csík.
2015. okt. 30. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam most. 9.nap alig látszott a második csík,10.ciklusnap majdnem egyforma erős,de picit halványabb,11.ciklusnap még halványabb,12.en alig látszott. Viszont a hőm szerint a 10.nap megvolt a repedés. Szerintem épp nem kaptam el a legmagasabb LH csúcsot :) Hőd mit mutat?
2015. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Már pont ezért nem használom mert ugyan erősödött a teszt csík, de sosem volt annyira, vagy erősebb, mint a kontroll vonal. Mellette hőmérőztem is, és ott szépen látszott, hogy meg volt az ovuláció.
2015. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem tudom mit mutat a hőm, mert mérem ugyan, de szerintem nem sok értelme van, ugyanis egyik reggel 6kor kelek, másik reggel 9kor.
2015. okt. 30. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, szr volt a teszt... nekem a hőm mutatta. (én sem kelek fel minden nap 6-kor de arra az 5 percre be szoktam tenni a hőmérőt minden nap 5.20kor, aztán visszaalszom, kivéve ha mennem kell dolgozni...) Én pl. azt a nyákot nem tudom soha elcsípni ami elvileg van peteérés környékén. :) nekem olyan szerintem nincs vagy fogalmam sincs mikor van.
2015. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen. Aztán a 20. nap körül- amikor már egyáltalán nem számítottam rá, akkor volt ovu. Akkor már csak a hő mutatta, meguntam addigra a tesztelést :)


Amúgy a csík erőssége sokmindentől függ. Simán lehet, hogy valaki épp csak lekési az LH csúcsot a teszttel, de befolyásolja az evés, ivás, mikor pisilt előtte...

2015. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!