Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak uzsonnára 8hónapos...

Mit adjak uzsonnára 8hónapos babának?

Figyelt kérdés
Tejpéppel nem barátkozott meg, ráadásul tejmentes pépből nem nagy a választék. Adjak neki délután is gyümölcsöt? Látszik rajta szerintem hogy a tejen kívül még igényelne valami tartalmasabbat is.
2018. máj. 7. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcs pont nem tartalmasabb a tejnél, de nyilván bármit adhatsz neki délután amit már bevezettél.
2018. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,ezért vagyok bajban, hogy most akkor délután is adjak főzeléket?
2018. máj. 7. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
8 hónaposan már kaphat túrót, joghurtot, babakekszet. Ezek gyümivel együtt már elég laktatóak.
2018. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tejmentes pépbe is mehet gyümi, nekem a kicsi ezt kapta uzsonnára. Sinemilt evett. Persze nem érdemes erőltetni, ha nem kell neki, de gyümivel ízesítve azért meg lehet próbálni.

A nagy meg refluxos volt sokáig, nem kaphatott még 8 hónaposan gyümit, mert sugárba bukta vissza. De amúgy is nagy étvágyú volt már babaként is, így főzeléket evett. Ez ment addig, amíg ki nem váltottuk a vacsit is, mert utána a főzelék lett vacsi, de addigra már bírta a gyümölcsöt, azt ette keksszel.

2018. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek ma pl köleskását föztem, tettem bele üvegreszelön lereszelt almát, banánt, és pár kanál natúr joghurtot (utobbi nélkül is finom volt). Kétpofára tolta be:) de csinálhatsz vízbegrízt gyümivel, és túróból is biztos lehet laktózmentest kapni.
2018. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :) a vedono meg a zabkasat ajanlotta, de a vizbegriz,koleskasa is tokeletes lesz :)
2018. máj. 10. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!