Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rendelt ebéd csecsemőnek?

Rendelt ebéd csecsemőnek?

Figyelt kérdés
14 hónapos a gyermekem. Ebédet már sok éve rendelünk magunknak a férjemmel, vacsorát én főzök, nem szeretjük ugyanazt enni napokig. Eddig főleg bébiételt adtam a kicsinek, de már abban a korban van, hogy rendes ételt szeretne. Van olyan aki rendelt ételt ad a kisgyermekének? Nekünk soha nem lett semmi bajunk az ilyen ételtől, de félek, hogy, megromlik, vagy, egyéb minöségbeli baja lehet.

2018. júl. 31. 09:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
Esembe nem jutna. Meg a 3 evesemnek sem.
2018. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyebkent a 14 honapos mar jocskan kinott a csecsemo korbol ...
2018. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Sosem rendelnék ételt.
2018. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%
Az éttermi kaja a legmocskosabb,agyonhasznált finomított olaj,finomított cukor,liszt..Éppen elég baj az,ha ti azt eszitek napi szinten,de amíg lehet,addig a gyereket kíméld meg a rengeteg méreg bevitelétől.
2018. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Lehidaltam a válaszoktól teljesen.Nem azt mondom, hogy minden nap rendelt ebédet adjon a kérdező,na de alkalmanként miért ne lehetne???Mi most építkezünk, sokat kell szaladgálni,ügyet intézni és elő-elő fordul, hogy rendelek kaját magunknak,vagy beugrunk egy kifőzdébe.Szóval az az én véleményem, hogy rendszeresen ne, de alkalmanként belefér a rendelés.
2018. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 babyboom567 ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Ritkán rendelünk(max3x havonta),pizzát vagy kifőzdés kaját.És ritkán járunk étterembe,mekibe(kb 2xhavonta).

Lassan 20 hónapos a gyerekem,eszik belőle(kisebb korában is evett),semmi baja tőle.Különben már régen azt eszi amit mi,egész kicsiként is megkóstolt mindent.

2018. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%

Férjem szakács. Eszembe nem jutott volna.

Na nem azért, mert ő főz, hanem mert tudom, mi folyik az éttermi konyhán...

2018. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha lehet inkább olyan válaszoljon, aki szerint nem ördögtől való a rendelt kaja, amivel egyébként szerintem semmi gond nincsen, sokkal egészségtelenebb egy zsíros, magyar házi koszt, hiába otthon készül. Egyébként tudom milyen egy üzemi konyha, nekem is emiatt vannak aggályaim, de betegek soha nem lettünk se éttermi, se rendelt kajától.
2018. júl. 31. 09:58
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Akkor gondolom itt senkinek a gyereke nem eszik bölcsibe meg oviba....mert sok helyen nem az intézmenybe főznek hanem, kiszállítják a kaját.
2018. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%

Nem mindegy honnan rendeled, és mi van benne, ízfokozót(natrium glutamátosat) nem adnék. De et ugye nem tudhatod mi van benne... Én főznék a helyedben, ilyenkor még elég egyszerű és gyorsan elkészíthetőeket esznek a kicsik(sült csirkecomb, és társai.

Alkalmanként ok a rendelt kaja de mindennapra semmiképp.

2018. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!