Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mennyire nézitek mennyire...

Ti mennyire nézitek mennyire édes gyümölcsből mennyit eszik a babátok?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, nehogy cukorbeteg vagy más betegsége legyen esetleg elhízzon ha idősebb lesz a fiam. Most 7 hónapos és nagyon jó súlyban van, aggódok miatta. A védőnő javaslatára ht - t nem gyümölccsel kezdtük. Nem is kapott még, 1 éves koráig nem javasolta. De ha kimaradnak pl barack, alma meggy mi lesz később ha allergiás lesz?
2018. okt. 6. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
10 es vagyok,megkérdezhetem hogy hány kiló a lányod?
2018. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy attol mert meg a gyumolcsben cukor van az pont nem az a feher kristalycukor amivel minden keksz meg suti tomve van..


Meg tudod keresni a neten, hogy melyik gyumolcsnek mennyi a glikemias indexe, ha 50 alatt van (mar pedig kb az osszes ez alatt van) nem lesz cukorbeteg a gyumolcsoktol...


Viszont a kenyernek vagy a tesztanak sokkal Magasabb a glikemias indexe, tehat ha feher kenyerrel tomod a gyereket sokkal valoszinubb h cukorbeteg lesz. Ugyan is a szenhidrat a lenyeg nem csak a “cukor”.


Usd be a googlebe hogy glikemiasnindex es mindent megtalalsz rola. Anyukam is cukorbeteg, es kb mar feljbol tudja minden etel indexet.

2018. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Elozo vagyok bocsanat, 30% az alacsony.


[link] Na igy meg gugliznod sem kell.


A kaloriagurun meg megtalalod minden etel indexet

2018. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!