Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a helyzet ha a gyerek...

Mi a helyzet ha a gyerek nagyon válogat az anyja meg támogatja ezt?

Figyelt kérdés
MIvel gyerek korában a az anya is válogatott 30-ból 20 ételt undorítónak büdösnek érzett, a gyerek dettó képes külön főzni neki vagy este 12-kor felkelni valami spéci kaját csinálni a XVYK-kának??
2018. júl. 15. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Lehet számit arra hogy 20 évig is ezt fogja csinálni vagy tovább

Én kb a 2. vagy 3. verzionál feladom, ételt nem fujjogunk, a gyermekem gyönyörűen mondja hogy köszönöm nem kérem. Olyankor jön a 2. verzio talán egy könnyebb étel, ha az sem megy, legalább gyümit egyen, de pláne éjszaka nem sorakoztatnék fel menüket az biztos

2018. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Mi közöd van hozzá? Neked kell talán neki főznöd?Részemről mindenki azt eszik, amit akar. Neked is ezt tanácsolom.
2018. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Anyósom volt ilyen...és 35 évvel később is ilyen maradt.Ő 4 különböző kaját készít ebédre, mert a két fia meg a férje válogat. Van olyan étel, amit az idősebbik fia még mindig nem kóstolt meg,mert gyerekkora óta fujjog tőle, anyuka meg adja alá a lovat, hogy nem baj fiacskám, akkor készítek valami mást. Képes a vasárnapi ebéd közepén nekiállni mást főzni, ha valamelyik pasi megjegyzést tesz a kajára.

Na, az én férjem gyorsan megtanulta, hogy nem fujjogunk le semmit, mindent megkóstolunk, ha nem ízlik neki, akkor közli normális hangnemben, de ha nagyon válogat, akkor odaállhat a tűzhely mellé vagy zsíros kenyeret kap. :D A gyerekkel még nem tartunk itt, de nála sem fogom tolerálni, ha valamire indokolatlnul fujjog vagy meg sem akarja kóstolni. (Mondjuk itthon sem ezt látja)

2018. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hja igen, gyakran én csinálok nekik kaját, én veszem nekik a kaját, és a gyerek 10 kajából 7-et nem eszik meg.
2018. júl. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!