Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki milyen babaételt ad a...

Ki milyen babaételt ad a babájának? Sajnos nálunk a saját pürék sikertelenek, nem eszi meg 7 hós babám. Kecskemétit adok neki szereti de hátha van más is ami jó.

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hippes bébikaják is jók szerintem.
2019. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Univer, hamé.
2019. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hipp-et adtam legtöbbször, szerintem az a legjobb.
2019. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hipp
2019. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Univer, Hamé, Lupilu, de főleg saját készítésűt eszik, üvegesből azt veszem, amit nem tudok most beszerezni, pl. őszibarack, vagy olyan húsos menüket amit én nem főzök, de szeretném, hogy azt is ismerje, pl. pulyka, bárány.
2019. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Se hamanek se ovko ne legyen arra figyelj.

Mindkettőnek volt a közelmúltban gebasz.

Nálunk még nem kezdődött el a hozzátaplálás de nekem a Hipp meg az univer szimpatikus

2019. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk az univer volt a kedvenc.Nem akarta megenni a zöldséges bébiételeket, aztán kipróbáltuk az univert. Nagyon ízlett neki. Még a sütőtököset is megette pedig másik fajtákból mindig kiköpte.

Gyümölcsösekből szerette a hippet is.

2019. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves hatos. Az univerrel is volt baj nemreg. Mar ha ez szamit. (kb sztem mindegyikkel volt mar valamikor)



[link]



En gyakran adok dm bio gyumolcsoket (foleg amit itthon nem kapni) rossmann bio zoldsegeket (spenotot pl imadja) illetve hippből szeretem a halas babaeteleket, a lupilu is jo, nem az a mű íze van, a hamanek bananjat es szilva almajat is szivesen eszi a gyerekem, mig pl mas gyartoet nem. Szerintem probalkozni kell es ami bevalik azt varialni. Valszleg ő donti el.

2019. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Univer, Hipp ezekből szinte minden korának megfelelőt megeszik, szintén 7 hónapos. Illetve a nagy kedvenc a Milupa tasakos gyümölcspürék, mindegyik ízt imádja, megőrül már csak ha meglátja a tasakot és már ügyesen egyedül is tudja enni, kiszívja. Itthon én is bármit kotyvaszthatok, mindig csak fintorog. :(

[link]

2019. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Univer,Kecskeméti,rossmann,dm,müller saját márka. Az én lányom a Hipp-et nem szerette.

Ha magunknak olyat főztem amiből ehetett akkor abból pürésitettem.

2019. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!