Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan néz ki egy napotok...

Hogyan néz ki egy napotok hozzátáplálásnál?

Figyelt kérdés

5 hónapja szoptatok, 6 hósan kezdjük az ételek bevezetését. Kövezzetek meg, de már nagyon várom hogy ne 8szor kelljen szoptatnom egy nap...

Hogyan lesz ez? Gondolom a védőnő majd úgyis elmondja, de szeretnék tájékozott lenni addig is... szóval reggel még szopizik a baba, napközben más étel és este újra cici, vagy hogyan van ez? Első babám és fogalmam sincs semmiről :)


2019. jan. 29. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt majd a babád dönti el, én is már nagyon vártam, aztán egy éves koráig semmit nem volt hajlandó elfogadni , neki csak a cici kellett. Hiába vettem akármit , hiába csináltam akármit mindenből evett egy negyed kanállal. De soha nem idegeskedtem emiatt , a szervezet jelzi hogy mi kell neki. Onnantól kezdve mindenevő lett.
2019. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj,ilyen gyorsan nem megy!:)Egyszerre csak egy étkezést lehet kiváltani, azt se azonnal. Először csak kóstoltatod pár napig, utána cici.Amikor már eszik annyit, hogy nem kell utána szoptatnod, akkor váltottál ki egy étkezést.
2019. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!