Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fosfovit keksz helyett adhatok...

Fosfovit keksz helyett adhatok sima háztartási kekszet is?

Figyelt kérdés
Védőnőm a glutén bevezetésénél azt mondta adjak fosfovit kekszet.a sima darált háztartási keksz nem jó?csak mert anno most 6 éves fiamnak azt adtam és nem volt semmi baj.
2019. márc. 15. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem ajanljak, mert abban van tojás, tej, cukor. A tojásfehérjét, tejet pedig 1 éves kor után ajánlott bevezetni.
2019. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én ezt értem.de akkor 6 évvel ezelőtt miért a háztartási kekszet ajánlották?mondjuk ahogy hallom ez a fosfovit keksz nagyon drága
2019. márc. 15. 09:13
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Nekem 6 évvel ezelőtt se ajánlotta senki a háztartási kekszet. Se védőnő, se gyerekorvos. A fosfovit keksz még olcsóbb mint a többi babakeksz. Es mivel napi 1 keksz elég, igy rengeteg ideig kitart. Most komolyan egy ezer forintos tételen kell spórolni?
2019. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Nekem se ajánlották soha a háztartási kekszet. Vegyél akkor Milupa gabonás pépet. Bár az sem 50 ft, de nehogy már ezen spórolj. A baba nem ehet még mindent.
2019. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
szerintem akkor adj neki kutyakekszet mert az a legolcsóbb és egy kutyánál sem volt miatta semmi baj ...
2019. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Vagy egy kiskanal lisztet!


Eszem megall, minek szul az ilyen aki sajnal a gyereketol egy zacsko kekszet?!

2019. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

6 éves a fiam. Még a babapiskótát sem ajánlották, nemcsak a háztartási kekszet.

Én Detki bio babakekszet adtam a gyümölcshöz glutén bevezetésére.

2019. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Hogy milyen bunkó válaszolók vannak!

Én sem vagyok megvenni az eter forintos kekszet és nem azért, mert nem telik rá, hanem azért, mert óriási lehúzás és tele van pálmaolajjal meg cukorral.

Akkor inkább sütök én egészséges, ízletes kekszet. Egyébként meg bátran adj háztartási kekszet. Jól nézünk ki, ha valaki szerényebb körülmények között él és megnézi, mi mennyibe kerül, már ne is szüljön?? Pont a gyerekcuccok a legdrágábbak, mert rátesznek a dobozra két macit, meg ráírják, Vitaminos és veszik mint a cukrot.

2019. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Elírtam: nem vagyok hajlandó megvenni az ezer forintos kekszet

(Előállítása pár forint egyébként)

2019. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Az èg vilàgon semmi baja nem lesz a hàztartàsi keksztől.
2019. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!