Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha nem ízlik babámnak az alma...

Ha nem ízlik babámnak az alma próbálhatok mást?

Figyelt kérdés
4,5hós tápszeres babámnak adtam almát..hát mintha citromba harpott volna és le sem nyelte,kilökte. Édes almából csináltam,de különben nekem sem ízlik. Rizses cukor nélkülni tejpépet is kóstoltathatok már vele? Nem hiszem,hogy készen áll a hozzátáplálásra,szóval nem cél étkezés kiváltása,de ízeket megismertetnék vele.

2019. márc. 19. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem kész a hozzátáplálásra, akkor miért erőlteted? Nem érdekli őt még semmilyen íz, ez csak neked fontos, ő viszont 4,5 hónapos, nem az ízekre utazik. Én anno sütötökkel kezdtem, nem ízlett neki, vártam két hetet, akkor már megette.
2019. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Akkor még inkább várj. Pár hét múlva próbálkozz újra. Amíg nem kész a hozzátáplálásra, addig az új ízekre sem.
2019. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Kilokte a nyelvevel??! Ergo nem erett a hozzataplalasra ez annyit jelent, h mast se adj neki!

Mit akarsz elerni? H megutalja az evest? Felrenyeljen es megfulladjon? Vagy h etelallergiaja legyen?? Gondolkodj mar el!!

2019. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ezt már tegnap is megkérdezted , hiába fogalmazol másképpen, látszik a stílusodból hogy te vagy. Tegnap is azt írtuk, hogy nem érett meg rá , akkor szerinted azóta mi változott ? Ne legyél már ennyire buta !
2019. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Minden baba lök ki belőle amikor először kóstol. 1-2 kanál bőven elég az elején! 3napig csak 1-2kanállal kapott az enyém, utána 2napig főttkrumplit anyatejjel higitva, utána megint alma (UGYANAZ a fajta amit addig kóstoltattam) és betolt egy nagy alma negyedét! Szabad rizspépet de ajánlom első körben a milumil hipoallergén vaniliás rizspépet.
2019. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!