Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos étrendje jó így?

7 hónapos étrendje jó így?

Figyelt kérdés

7 hónaposomnak így néz ki az étrendje, szerintetek így jó? (szopit igényli, de a püréket is imádja)


Reggeli:szopi

Tízórai :szopi +1 üveg (190g) gyumi gabonaval

Ebéd :szopi +főzelék (kB 230g)

Uzsonna:szopi+gyumi vagy tejpep

Vacsi fel7kor:főzelék vagy joejt tejpep

Vacsi elalvashoz (8kor) :szopi


Éjjel egyszer szopizik.



2019. márc. 24. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget eszik.
2019. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, viszont ennyit kér... Mondjuk nagy baba, 4 kilóval született, most 9 kilós kB.
2019. márc. 24. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Én ennyi pépeset még nem adnék neki ennyi idősen. Gyerekorvossal konzultálj erről. Nálunk 7-8 hónapos kor között javasolják 2 étkezés kiváltását egyáltalán, ő meg már négynél tart. Nem is valószínu, hogy mind meg tudja emészteni, valószínűleg egy jó része szinte emésztetlenül végig megy csak rajta.
2019. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Egy éves korig fő táplálék az anyatej/ tápszer, hét hónaposan egy maximum kettő evést kellene kiváltani , te meg már négynél tartasz, teljesen tönkreteszed az emésztőrendszerét.
2019. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Előző vagyok , még valami. A tejpép az teljes egészében tápszer (csak sűrűbb ) miért kell az egy anyatejes babának? Teljesen felesleges.
2019. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tejpépet azért kap, mert már kevés a tejem,, védőnő mondta h este kapjon azt fürdés előtt és utána szopizzon mert önmagában a szopi már nem elég neki (azért is teszem cicire ilyen sokszor, hogy azért sok anyatejet kapjon. Uzsira a kevés tej miatt a szopit legszivesebben tápszerrel egeszitenem ki, hogy ne legyen étkezés kivaltva de a tápszert nem fogadja el...
2019. márc. 25. 07:19
 7/7 anonim ***** válasza:
16 hós a fiam és ő 9-9,5 kilo és ő is 4 kilóval született, csak nem volt szopis baba. Sokat eszik 7 hósan, a tejpép még tovább növeli a súlyát, mert borzasztó tömény kaja, éjszakára pláne.
2019. ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!