Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos babámnak az alma...

6 hónapos babámnak az alma bánthatja a hasát?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást. Védőnőm tanácsára első nap 1-2 kanál alma, 2 nap kicsit több, 3. nap kb. 50 g. Mindhárom nap sűrű, zöld széklet volt, naponta többször is, ezen kívül sokat sírt, ordított. Az almára gyanakszom, bár a védőnő szerint nem. Szerintetek? Holnaptól nem adok neki semmit, marad csak a tápszer, pár nap múlva próbálkozom krumplival, sütőtökkel.
2019. ápr. 23. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga véletlenül?Lányomnak akkor is zöld a széklete, ha épp áttörni készülnek a fogai.
2019. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. nyálzik nagyon, rág mindent, de az ínyén semmit nem látni.
2019. ápr. 23. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nyáladzik,rág akkor azért készülődik ott a foga is.Akár erre utalhat az is, hogy sírósabb.Próbáld a fogínyét valami fogzásra való szerrel bekenni hátha.

Nálunk amúgy az alma megfogta a hasát kicsit ,de nem lett zöld a széklete.Esetleg még valami enyhe kis fertőzés is lehet.Arra is mondják, hogy zöld lehet tőle.Ha 5 több a kakás pelus akkor azért mutasd meg orvosnak.

2019. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alma okozhat ilyet, eleg gyorsan kiderul, ha felfuggeszted a ht-t, es par nap utan javul. Lehet, hogy meg tul korai. Szoptatas kozben nem reagalt a tejfeherjere esetleg? Van, ahol az almat azzal kezelik, es pl. az arra erzekeny babaknal hasmenest okozhat.
2019. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is fájt a hasa az almatol, ezért megfoztem/paroltam neku úgy már jó volt. Legközelebb 2eves kora körül evett simán almát, akkor már nem volt semmi gond.
2019. ápr. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ínyviszketés, rágás több mint ehy hónapja tart már, de ínyén semmi még. Orvos látta, szerinte semmi baja. Én viszont ismerem a gyerekem, és nem szokott így ordítani kaki előtt. Felfüggesztem most, nem adok neki ma almát, de mással sem kíséretezem. 1-2 hét múlva krumplit, sütőtököt próbálok neki adni.
2019. ápr. 24. 08:20
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányom szó szerint visított mikor almát kóstoltattam vele. Majd jegeltem a témát egy pár hétre, semmi baja nem volt. Utána próbátam megint, barackkal, azzal már nem volt gond. Az almát sokáig nem bírta nyersen, csak párolva ette meg. Most ott tartunk, hogy sehogy sem eszi, kiköpi ha megérzi az ízét, utána pedig ki sem nyitja a szájat neki. 10 hónapos
2019. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!