Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Amíg a tízórai nincs kiváltva...

Amíg a tízórai nincs kiváltva addig ne is kapjon többször szilárd ételt a baba?

Figyelt kérdés
7,5hónapos de még a tízórai után kér anyatejet.amíg nem tudom neki kiváltani addig ne is adjak uzsonnára valami szilárdat?
2019. máj. 4. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egy étkezést érdemes kiváltani.
2019. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább növeld a tízórai adagját, hogy ne kérjen utánna enni. Szokott utánna sokat szopizni? Lehet csak megszokásból szopizik, mert jól esik neki és már nem is éhes igazából. Mert ha így van és csak komfort szopizik, akkor én úgy venném hogy ki van váltva az étkezés. Egyébként nagyjából olyan 200 g - al lakik jól a baba.
2019. máj. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát alig eszik utánna pár kortyot.szerintem csak megszokásból.tegnap egy 3/4almát és egy 3/4 banánt reszeltem le neki és megette.akkor ezt már vehetem kiváltásnak?
2019. máj. 5. 06:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én üveges bébiételt adtam a picinek, 1 üveg (200g)elég volt neki egy étkezésre. Így nem tudom hogy az a mennyiség mekkora, amit te írsz. Egyszer mérd le. Vagy sokan úgy csinálják hogy 1 bébiételes üveget elmosnak és az a mérce hogy mennyit egyen nagyjából a pici. Ha nagyon keveset szopizik utána a babád, esetleg növeld még egy picit a püré adagot, ha nem kéri úgyis jelzi.
2019. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!