Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzá táplálás hogyan kezdjem el?

Hozzá táplálás hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

4 hónapos lesz a fiam 100% tápszeres az elejétől védő nő mondta ha betölti a 4 hónapot neki lehet állni a kostoltatásnak..

Nem nagyon akartam volna most elkezdeni hanem csak 6 hónapos korától de nem nagyon akarja enni a tápszert (szinte az összeset kiprobátuk)

Érdemes venni bolti bébiétel vagy inkább én csináljam

Hogy növeljem az adagját.. Mikor váltsak ki egy étkezés "főt" ételel??? Tejpépet érdemes neki adni ha ízlik neki?

Kinek hogy nézet ki 4 hónapos tápszeres baba napi étrendje???


2019. máj. 20. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Én e szerint kezdtem a hozzátáplálást bár pár íz bevezetése után már nem voltam ilyen türelmes és 4 naponta vezettem be új ízt, nem hetente valamint ha az első nap nem lett baja, másnap jóval több kanállal adtam. De alapnak jó szerintem.

2019. máj. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mikor csak kóstoltattam akkor üveges bébi ételt vettem, közben olyan egyszerű dolgok mint a répa azt én főztem meg. Így nem szokott CSAK az egyikhez vagy CSAK a másikhoz. Az elején nem evett sokat de 3 napig kapott egy ízt. Mostmar 8 hónapos max 2 napig kap új ízt és én főzök neki. Tejpépet szerintem érdemes megprobalni :)
2019. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!