Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Mit gondolsz arról, hogy egy 1 éves kislány egy étkezés alatt nem eszik meg kb 100-130 grammnál többet?

9100 gramm és 75 cm amúgy

jún. 7. 21:07  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

12 hónapos pontosan amúgy

# 1/6Időpont jún. 7. 21:07 Privát üzenet

Nekem teljesen jónak tűnik a súlya de csak saját magához képest számít. Nem írtad hányszor eszik illetve hogy anyatejet/tápszert kér-e.

Az én lányom se evett többet. Eleve 10 hónapos korig max pár kanállal evett mindenből. Bár ebédnél nem mértem 1 évesen, ő akkor kezdett mennyiséget enni, amikor azt ette amit mi, velünk, van nagyobb tesója is.

Ennyi idősen még csak a súlya se mérvadó annyira, azért lemozogja.

Elvileg tudják mennyire van szükségük.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 7. 21:13 Privát üzenet
Ne haragudj, hogy offolok, az én kisfiam 11 hónapos és ugyanígy eszik..

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 7. 21:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Anyatejes. Néha kap tápszert amikor dolgoznom kell. Van amikor jobban van amikor rosszabbul eszik. Kb minden étkezés úgymond szilárd. De anyatej mindig jöhet utána

# 4/6Időpont jún. 7. 21:20 Privát üzenet
21:13-as vagyok, akkor biztosan jóllakik. :) majd magától kiváltódnak teljesen az étkezések, fog többet is enni. A lányom ugyan tápszeres de nagyon sokáig kérte a cumisüveget az ilyen fél adagos étkezések után. Első gyereknél nagyon nem így volt, szóval aggasztott sokszor.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 7. 21:28 Privát üzenet
Haha, én örültem volna, ha ennyit eszik... nagyon próbálkoztam mindennel, de egyszerűen semmiből nem evett pár kanálnél többet. Csak cici... másfél évesen kezdett mennyiséget enni, de igazán jól azóta eszik, hogy oviba ment.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 7. 22:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akkor van kiváltva egy étkezés, ha utána nem kér tejet?
Kisfiam már 2x megeszik egy nap egész adag bébiételt. Utána még mindig tápszert kér. Nincs így kiváltva akkor étkezés?
Hány g egy kiváltott étkezés?
6 éves gyerek nem eszik darabos ételt, mik lehetnek ennek a következményei?
Az egézséges ha valaki 13 éves és 38kg?
Van vmi praktikátok, hogy kislány legyen a baba? Kínai naptár és Jónás naptárt már ismerem. Étkezés stb. ilyenekre gondolok.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!