Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit gondolsz arról, hogy egy...

Mit gondolsz arról, hogy egy 1 éves kislány egy étkezés alatt nem eszik meg kb 100-130 grammnál többet?

Figyelt kérdés
9100 gramm és 75 cm amúgy
2019. jún. 7. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
12 hónapos pontosan amúgy
2019. jún. 7. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem teljesen jónak tűnik a súlya de csak saját magához képest számít. Nem írtad hányszor eszik illetve hogy anyatejet/tápszert kér-e.

Az én lányom se evett többet. Eleve 10 hónapos korig max pár kanállal evett mindenből. Bár ebédnél nem mértem 1 évesen, ő akkor kezdett mennyiséget enni, amikor azt ette amit mi, velünk, van nagyobb tesója is.

Ennyi idősen még csak a súlya se mérvadó annyira, azért lemozogja.

Elvileg tudják mennyire van szükségük.

2019. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, hogy offolok, az én kisfiam 11 hónapos és ugyanígy eszik..
2019. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyatejes. Néha kap tápszert amikor dolgoznom kell. Van amikor jobban van amikor rosszabbul eszik. Kb minden étkezés úgymond szilárd. De anyatej mindig jöhet utána
2019. jún. 7. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
21:13-as vagyok, akkor biztosan jóllakik. :) majd magától kiváltódnak teljesen az étkezések, fog többet is enni. A lányom ugyan tápszeres de nagyon sokáig kérte a cumisüveget az ilyen fél adagos étkezések után. Első gyereknél nagyon nem így volt, szóval aggasztott sokszor.
2019. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Haha, én örültem volna, ha ennyit eszik... nagyon próbálkoztam mindennel, de egyszerűen semmiből nem evett pár kanálnél többet. Csak cici... másfél évesen kezdett mennyiséget enni, de igazán jól azóta eszik, hogy oviba ment.
2019. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!