Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A tapszeres babakat jobban...

A tapszeres babakat jobban megviseli a fogzas tenyleg?

Figyelt kérdés
Meg nen allunk fogzas elött viszont egy ismerösöm akinek kizarolagosan anyatejes a babaja semmit sem erzett a fogzasbol, edesanyja allitja hogy az anyatejben talalhato termeszetes fajdalom csillapito miatt, ami ugye a tapszerböl hianyzik, az en kisbabam tapszeres sajnos egy csepp tejem sincs mar elöre felek

2021. jan. 26. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hatalmas nagy hülyeség.
2021. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nővérem babaja tapszeres meg sem érezte. En babám is tapszeres és ot nagyon megviselte. Barátnőm anyatejes babáját is. Másik barátnőm anyatejes babáját nem. Én nem hallottam még ezt az összefüggést.
2021. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a két gyerekemet hasonlítom össze, pont az anyatejes isziszt viselte meg jobban.

Erősen kétlem, hogy lenne összefüggés.

2021. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés.
2021. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat mindenkinek. En szemelyesen tehen tejen nöttem fel anyukam szerint meg sem ereztem a fogzast, marmint ök nem tapasztaltak nalam extra sirast vagy lazat emiatt. Picit neha ugy erzem a tapszeres babakat be skatulyazzak a szoptatos anyukak, nem szeretnek senkit sem meg bantani. De sokan riogatnak hogy köver lesz a tapszertöl meg beteges. Sajnos nem mindenkinen adatik meg az a kivaltsag hogy sok teje legyen
2021. jan. 26. 13:21
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
4. vagyok. Figyelj az én kislányom tápszeres az elejétől, most 4,5 hónapos. 6,5 kg (3700 grammal született) és 68 cm. Kicsit sem kövér, míg itt egymás után olvasgatok a 8-8,5 kilós, nâla jóval rövidebb anyatejes babákról. Akkor mi is hízlal nagyon? Sokan az anyatejet valami csodaszerként tisztelik, ami mindenre is jó. Nyilván jó dolog, ha van, de a tápszeres babák semmivel sem rosszabbak, nem fognak nehezebben fogzani, nem lesznek butábbak, nem fognak kevésbé kötődni. Van egy iskolás fiam is, aki szintén tápszeres volt, tapasztalatból beszélek.
2021. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tápszeres viselte a legrosszabbul, a 3 anyatejesnek csak a nagyőrlők fájtak nagyon.
2021. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves tapszeres kisfiam státusza: “soványka”. Szó szerint ezt írta le az orvos...valóban néha en is azt érzem, hogy mart mindent próbálnak ráfogni a tapszerre. Nővérem kislánya aki szintén tápszeres, 15 hónapos és 9 kg. Ő sem egy sumobirkózó.
2021. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Legfeljebb ha a szoptató nő beszed egy levél cataflamot és az atjut a tejbe
2021. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Ja és nincsenek fájdalomcsillapító anyagok az anyatejben.
2021. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!