Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kinek a babajanak mikor jott...

Kinek a babajanak mikor jott ki az elso foga, es mikor kapott a tejcsin/tapszeren kivul mast is? Es mit?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A legnagyobb fiamnak 3,5 hónaposan bújt ki az első foga. 6 hónapig csak anyatejen élt, akkor kezdtük a hozzátáplálást. Először alma levét/almát, majd barackot kapott. 10 hónapos koráig szopott.

A másik 3 gyerekemnek ennél később, 4-6-7 hónaposan bújt ki az első foguk. A hozzátáplálás is ugyanúgy zajlott, mint az elsőnél, tehát fél éves kortól és almával kezdtem.

2017. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kezdtük almával.

4 hónapig anyatejes volt, majd tápszeres.

10,5 hónaposan jött ki az első foga. 1 éves korára 4 foga volt.

2017. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1 éves is elmúlt mire kijött az első foga.
2017. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan jött az első 2 fog, 6 hónaposan kapott először almát, addig anyatejes volt.
2017. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposan jött ki az első foga, és 6 hónaposan kapott először lereszelt alma levét majd utána almapépet, tápszeres baba volt.
2017. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6 hó és 6 hó. Almával kezdtem nem fogadta el, próbáltam barackot, répát és sütőtököt de semmi se kellett neki. 7,5 hónapos kortól akármit adtam neki, megette kivéve a krumplit . Akkor is ezekkel kezdtem.
2017. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4 hónaposan jött ki a két alsó metsző. Most 5 hónapos,anyatejes,lassan kezdünk kóstolgatni doki tanácsára,mert éjszaka 2 óránként enni kér,valószínűleg már hiába lakik jól a tejjel túl gyorsan megemészti 😣 Szerettem volna ha csak szopik 6 hónapos koráig,de már hulla vagyok és remélem ez majd segít,hogy alhassunk 😊
2017. szept. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7, nem fog.

Az elsőként adható ételek mind kisebb kalóriatartalmúak, mint az anyatej vagy tápszer. :)

Ha nem elég neki az anyatej, soha nem a hozzátáplálás a megoldás, mert "tejre" (anyatej vagy tápszer) még minimum 1 éves koráig (új ajánlás szerint 3 éves koráig) szüksége van napi min. 500 ml mennyiségre.

2017. szept. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél fél évesen kezdtem a hozzátáplálást, az elsőnek a szülinapja előtt pár nappal jött ki az első, a másodiknak 9 hónaposan
2017. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7 hónaposan bújt ki az első foga.

Tápszeres volt 4,5 hósan kezdtük a hozzátáplálást almával (először a levével) és 4hónapos kortól adható gyümis bébiétellel.

2017. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!