Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Próbáltátok a calmacare...

Próbáltátok a calmacare homeopátiás szert fogzáskor vagy bármire?

Figyelt kérdés
4 fog jön egyszerre, de hetekig csak a hegye jön ki és vörös duzzadt. Nem alszunk, nem eszik rendesen, cicimet már letépi ... Nurofentől félek. Ki mit használ? De elsősorban ez a calmacare érdekelne. Van itthon már 4 féle gél meg minden, de semmi se hat. Üvöltés van hónapok óta.
2021. aug. 10. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Homeopátia=humbuk.

Nurofentől miért félsz? Ha ilyen durván fogzik, csillapítaná a fájdalmát szegény gyereknek.

2021. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
:( szerinted a fájdalomcsillapító mi a fenének van ha nem fájdalomcsillapításra?Mellesleg lehet ,hogy még az mellett is sírni fog .
2021. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem.

Homeopátia semmit nem ér. Az egy átverés.

Ha a gyerek szenved, fájdalma van, adj neki fájdalomcsillapítót.

2021. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
A gyereked szenved! Ne légyél idióta. Nurofen, panadol baby, flamborin csepp.
2021. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta. Adtam neki 1-1 alkalommal, de hónapokig tömjem? Nem volt jobb neki. Sírt mellette is. Nem értem a rohamosztagot ... Félek tőle, mert olyan hosszasan fogzik, hogy tuti nem arra találták ki, hogy napi 4szer had egye a gyerek 2 hónapig.
2021. aug. 10. 22:10
 6/16 A kérdező kommentje:
Próbálta valaki? Azt írja ideges állapot fogzáskor ... Hát idegből veri a száját fogát a vállunkba, ha cipeljük is sír. Doki szerint ez van! 3 hónaposan már úgy folyt a nyála, hogy fulladozott. 5 hósam volt két foga, 10 hós és van neki 6, de az etetőszéket is rágja ha beleteszem. Azt mondták nurofen, mert gyulladáscsökkentő is. De hát ugyanúgy sír, és az gyógyszer :( csak segíteni akarok rajta, nem szeretnék neki rosszat higgyétek el. Iszen az életem.
2021. aug. 10. 22:14
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem alszik nem eszik nem nyugszik meg cicin akkor kénytelen vagy .És szerintem ez egy kicsit túlzás ,hogy hónapokig minden nap.Tudom ,hogy nagyon nehéz a fogzás ,mert mindkét fiam feldagadt arccal lázasan ,nem alvással vészelte át . Én is kipróbáltam elkeseredésemben a homeopátiát. Kidobott pénz az ablakon . Ami viszont segített az a hordozás.Tudom a csapból is ez folyik ,de a testkontaktust kb egész nap el tudták viselni a nehéz napokon . És amikor cicitépős nem evős nap volt én "tömtem " Nurofennel.
2021. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pedig fogod a napi adagot és negyedeled. Nem tudsz mást tenni.

Dentinox lidokai gél van még.

Mást teljesen felesleges.

Fogsz rágókát beteszed a hütőbe.

Nekünk még az etetőcumi vált be a gyerekeimnél, fisher price, van hozzá forma amibe lehet gyümölcsöt vagy levet fagyasztani.

Ez van sajnos.

2021. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hűtős rágókáit már kirágta folyt ki ami benne volt. Remélem víz, mert ugye alul felül van fog. Nem túlzok. Ha fogjuk akkor is sír. Van napi 2 óra max. mikor elvan. A nem alvás az minden napos! 40 perc és sikít. Jobb estén csak 2 cici van 11 után. Dentinox lidokainos. Próbáltam azt is. Meg baby anaftin, gengigél, osa, az a narancssárga elfogyott nem emlékszem a nevére ... Védőnő szerint hiába minden, csak akkor nyugszik, ha mind kijött. Akkor lehet nem a foga, de ezt már el se hiszem. Doki szerint mi baja lenne. Sírós, hát talán abba hagyja majd. Jaaaa
2021. aug. 11. 18:28
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el megértelek. 3 gyermekem van. Az első ráadásul többemberes, problémás gyerek!fejletlen idegrendszerű. Ő vele minden 5x olyan nehéz volt. Neki pl annyira kimarta a fogásos hasmenés mintha végig húztam volna a betonon..

Minden oltás, fogzás, egy sima nátha 39 fokos láz 3.napig,letolhatatlan.

A középső sokkal rugalmasabb, 3.5 éves. Most volt 3 hónapja először olyan beteg hogy megijedtem.

A legkisebb 8 hónapos, most jön a foga. 2 kint van, kocogott a kanál, így vettem észre 🤔🤷‍♀️ a 3. is napok kérdése

2021. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!