Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Próbáltátok a calmacare...

Próbáltátok a calmacare homeopátiás szert fogzáskor vagy bármire?

Figyelt kérdés
4 fog jön egyszerre, de hetekig csak a hegye jön ki és vörös duzzadt. Nem alszunk, nem eszik rendesen, cicimet már letépi ... Nurofentől félek. Ki mit használ? De elsősorban ez a calmacare érdekelne. Van itthon már 4 féle gél meg minden, de semmi se hat. Üvöltés van hónapok óta.
2021. aug. 10. 20:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
64%

Mi is hasonló cipőben jártunk, ingerlékenység, sírás, és a foggél már kevésnek bizonyult. Nem akart aludni a kicsi, nagyon kétségbe voltam esve,és védőnő tanácsát kértem, nem akartam neki Nurofent adni...

Nekünk a védőnő ajánlotta a Calmacare-t, korábban nem is hallottam róla..

és azt kell mondjam, hogy nagyon jó! Kicsit szkeptikus voltam elsőre, hogy fog-e működni, de nagyon bevált, aludt, nem sírt annyira, láthatóan jobban viselte a fogzást, mint előtte.

Szerintem érdemes adni egy esélyt a homeopátiának, saját bőrömön tapasztaltam.

2021. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk, de nekünk nem volt jó. Nem jön a foga azóta sem. Más baja van, de nem tudom mi. A doki szerint ő ilyen. Hát remélem meg fog változni, izomból hátra veri magát mindenhol mindenért azonnal. Folyton nyüszköl.
2021. szept. 17. 00:25
 13/16 anonim ***** válasza:

Remélem jobban lesz a picurkád!

Viszont ne hagyd annyiban, ha ennyire nyűgi akkor annak valami oka van.

Egyébként meg a homeopátia nagyon is használ, csak sajnos olyan világban élünk ahol inkább hisznek a kemikáliában mint a természetes gyógymódban.

Nekem rengeteg homeopátom van, használjuk őket pár éve, legelőször a belladonnával meg az osciloval találkoztam, és igen használt leviszi a lázat..

Az adagot nem emelted neki?

Amúgy meg, ha nem fogzás a baj korlátlan ideig adhatod neki a camomillát 15 ch-ban 5 golyócskát egy nap 2x. Az nyugtalan babáknak segít. Viszont ami fontos,hogy nem lehet inni-enni fél- fél óràval a homeo beszedése előtt és után. Illetve citrusos és teafás párologtatást is mellőzni kell fél órával előtte utána.

Homeokat ilyen pici babának fel kell oldani egy 10ml vízben és befecskendezni a kis szájába.

Amit pluszba kipróbálhatsz(szerintem segít ez is) az a panaromnak a mesélő hold illó olaja. Segít megnyugtatni a picurkát.

2021. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Rékuci! Ne beszélj már idiótaságot, könyörgöm🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


[link]

2021. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves Anonim,

Mivel a névtelenség mögé bújsz, ezért alapból szóra sem méltatnálak, DE!

Azt azért elmondanám, hogy először is senki nem kérte, hogy mutassátok be a homeopátot egy szemszögből, a kérdező nem erre volt kíváncsi ha megnézed…Kettő aki földhöz ragadt annak úgy kell, három nekem nem kell cikk, ahhoz, hogy tudjam, hogy a homeopát hatásos, aki próbálta az tudja. Ennyi, kész pont.

Az, hogy te ezzel vagy elfoglalva, hogy hol köss bele valakibe aki szerinted “helytelenül” gondolkozik az csak is téged minősít.

Ajánlom, hogy a saját portékádon söprögess, s mindenki cselekedjék úgy ahogy és amit jónak lát.

Kívánok sok szeretet s békét, hogy lelked felemelkedhessék.

2021. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm a jókívánságokat!😃

Nem veszem fel soraid, ne haragudj.😀 Egy áltudományban hívőét semmiképp.😀

További szépet🤠

2021. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!