Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ez valóban fogzás csinálhatja?

Ez valóban fogzás csinálhatja?

Figyelt kérdés
Szerda éjjel(csütörtök reggelre)kislányom belázasodott 38.3volt a láza.15hónapos volt pont aznap.majd nurofen után szépen lement ez ment péntek este 22.00 ig mikor is adtam neki ismet nurofent és azóta hála égnek sem láz sem hőemelkedés.Szerdán híg volt a széklet(nem olyan mint mikor megy a hasa)és borzasztóan kicsípte erre van ithon direkt gyógyszertári kenőcsünk azóta az is rendbe jött.borzasztóan nyálzik és lent a rágófog helye nagyon megvan duzzanva és irtó piros és gondolom a nyelvével dörzsöli mert az is piros lett.Az orra folyik(vizes) napi 2-3 szor kell szívni.voltunk dokinál még pénteken mindent rendben talált.tudom nem kérdőjelezzük meg az orvost,de sose hallottam,hogy fog csinál mérsékelt lázat.de tenyleg hála égnek más nemvolt se köhögés semmi.Nincs már lázunk de a hullámokban rátőrő nyűgösség megmaradt.Esetleg anyukák van akinél így jött ki a rágófog?eddig minden fog minden probléma nélkül kibújt szóval nekem ez új.Köszönöm 🙏
2023. márc. 19. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen fognövéses tünet mind.
2023. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez tuti a fogacskája :):)
2023. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!