Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Valóban a fogzástól lett...

Valóban a fogzástól lett ilyen a 8 hónapos kislányom? Anyatejes,3x rendes kajcsit evő babámmal kapcsolatban várnék tapasztalatokat, tanácsokat.

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jól evett mindent, semmi gondunk nem volt a hozzátáplálással.1 hete alig eszi meg a főzelékeket, és sokszor kel éjszaka. Eddig betudtam a fogzásnak, de tényleg ez a valódi ok?Nem lehet, hogy az anyatej mennyisége kevés neki?
2014. márc. 24. 16:39
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Igaz hogy nekem tápszeres a kisfiam meg eszik már rendes kajákat is de pl nála is volt hogy étvágytalanabb volt vagy nyugtalan volt éjszaka.6 hónapos korára jött ki az alsó két foga egyszerre,amúgy nagyon jól viselte ennyi tünet colt,szerintem ha a súlya normálisan gyarapszik akkor elég még neki a tejci.Most vagyunk 8 hónaposak :)

2014. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, és a végén már sírt amikor mellre akartam tenni, le akarta magát választani. Figyeld hogy mit szól, amikor cicit kap, örül-e neki vagy egykedvű. Illetve én még megpróbálnám hogy vacsira rendeset kap, hogy tele legyen jól a pocak estére.
2014. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Háát, azt nem tudom eldönteni, hogy elakarja-e választani magát, mert nem mindig csinálja ezt. Inkább tűnik most úgy, hogy nem jön rögtön a sok tejcsi ezért begurul és utána már nem hajlandó elfogadni azt, inkább sír. :/ Elég kiborító... és egyben elszomorító jelenség ez.

A súlya gyarapszik, bár most lelassult, mert egy örökmozgó a lányom. Mászik, feláll mindenhol, lépeget, felül (de sajnos nem játszik el ülve), szóval így nem aggódom a lassabb hízása miatt.

2014. márc. 25. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!