Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Akiknél nemrég nőtt ki az...

Akiknél nemrég nőtt ki az első fogacskat volt valami érdekes? Viselkedése nem változott a babának? Több alvás, nyűgössèg, több cicizès?

Figyelt kérdés
Mik voltak a jelei? Hány hónaposan jött ki az első? Jöhet egyszerre a 4 foga? Tudom kicsit sok kérdés de érdekelnènek a válaszok.

2023. szept. 30. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hete jott ki az elso, egy napig sirdogalt, amikor attort, es egy napig nem evett szinte semmit. Emiatt nem kelt enni ejszaka, szoval at is aludtuk az ejszakat. 8,5 honaposan jott ki az elso, es ezen kivul jon meg 3.
2023. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

7 hónaposan jött ki, vagy talán 6 hó vége felé.

1 hétig nem aludtunk. Először az egyik jött ki, 5 nappal később a másik.

Azóta olyan 1.5 havonta jön neki.

2023. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem fájt neki, egyszercsak megláttam a fogat a szájában, előjele nem volt.
2023. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkorát harapott vele, hogy csillagokat láttam!
2023. okt. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos, a napokban tört át az első fogacska, de rengeteget szenvedett miatta, ordított, mint akit nyúznak, úgyhogy a nurofen és az összebújás segített átvészelni a dolgot.
2023. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már nagyon várom hátha megszűnne a hiszti de itt a front a telihold a mozgás fejlődés úgyhogy még rengeteg dologtól lehet nyűgös sajnos.
2023. okt. 1. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!